Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy szebb/jobb...

Mit tegyek, hogy szebb/jobb lany legyek? (Tobb lent. )

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok, mar gimnazista. 163cm magas vagyok es 48-49kg. Hosszu majdnem fenekig ero egyenes de alul picit hullamosabb barna hajam van, barna szemeim. Feher bőröm van. Hajlamos vagyok a pattanasokra de kb,1 eve szinte semmi nincs az arcomon ugyhogy mondhatjuk az szep. Szemoldokom nrm vmi szep halvany meg vekony meg nem suru ugyh azt kozmetikus festi vagy magamnak csinalom porral. Az a problemam, hogy egy fiunak se kellek. Nem tudom miert. Segitenetek nekem?

2016. okt. 25. 11:30
 1/9 Quatermain ***** válasza:
Képet mutatnál magadról? Bár az lehet, hogy nem a külsővel lesz probléma.
2016. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi kepet nem kuldok. Nemhiszem hogy a belsommel lenne a baj mert sok baratom van. Kedves vagyok, nincs nagy onbizalmam, vicces vagyok, az igaz hogy makacs vagyk de suliban az nem jon elo es mindig probalom kerulni a vitakat
2016. okt. 25. 13:45
 3/9 anonim válasza:

Ne problémázz ezen és meglátod minden jobb lesz.Nem tudom miyen lehet az öltözködési stílusod de esetleg változtass kicsit.Én mondjuk kifejezettem szeretem a cicanis,szűk farmeres csajokat valami sportcipővel(nike,adidas stb).Tudom ezt sokan a divat lányok miatt lenézik de nem tehetek róla nekem ez tetszik :D

Ha nem sürgeted úgyis lesz valami elöbb utóbb.Amúgymeg átérzem a helyzeted mert nekem is kéne már valaki...15/F

2016. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne fektess ekkora hangsúlyt a külsőségekre.
2016. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. A.legtöbb embernek 17 évesen van először.komoly.barátja. Most komolyan! Ráérsz siránkozni, ha.majd 40 leszel, és akkor sem lesz senkid, bár ha kedves vagy, és.eljársz majd ismerkedni, ennek kicsi lesz az esélye. :) a bőrödre hasznàlj aloe vera gélt, kiváló gyullafáscsökkento, ill. ajanlom a kremmania.hu-t ahol meg tudod nezni, ki hogy értékel egy koumetikumot.Azt tudom ajánlani, hogy.szeresd magad, nevess sokat, ne aggódj, rágódj, emészd magad, csak neked rossz.
2016. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érezd jól magad, az vonzza az embereket, nem biztos hogy a.kulsoddel van a.baj.
2016. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Változtass! Nézd át a ruhatárad,Vágass egy "csibészes" rövid hajat, légy határozott és céltudatos.
2016. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos elérkezett az a pont hogy én is írjak.


A lényeg az ne változtass légy önmagad.

Az hogy váloztatni akarsz az jó is meg rossz is.

Azért jó mert feltünést kelthetsz s ismerkedhetsz új változatokkal...De! maradj amilyen vagy ne változtass. 15 vagy még. :)

nehogy most merészelj még pasizni isten ments, csak tönkre tenne egy bunkó féle aki alig törődne veled vagy esetleg kihasználna.

ezt azért mondom mert manapság korán kezdi mindenki és lásd hova jutnak. mire betölti a 20at már azt álítja kiismerte a pasikat.

Nos a lényeg az ne foglalkoztasson, hogy nem érdekelnek téged ez nem téma hisz te ott vagy csak ne ma ő köreikbe tartozol. Lehet hogy a olcsó lányokat szeretik akiket kis ivással vagy szórakozással meg lehet szerezni nos ez nem jó.

De itt vagy te a beszéd stílusod a leírás amit adtál nos erre csak azt mondom, hogy olyan vagy mint a volt bnőm. :)

Kicsi, aranyos, cuki, vicces, s makacs mint egy öszvér :D hidd el ez mind nagyon jó :)

De ne kezdj bele a feltünési viszketekségbe mert majd 3-4 év múlva majd magától jönnek a dolgok.

A lényeg hogy a én bnőm is nagyon jó volt meg minden 2 évet voltunk s imádtam mire jött neki hogy jobb szeretné ha a társadalom befogadná... nos elkezdett változni követni a többi embert és lásd most depis meg majmolja a ismerőseit meg nincs személyisége.. egyszerűen átlagos lett.

Te ne kövesd el ezt a hibát marad j amilyen vagy légy ilyen s ne a mostannal foglalkozz. amúgy is futókapcsolat lenne.

Azt ajánlom hozz be szabályt ha esetleg valaki mégis csak megtalál :)

Legyen fél év mire engeded neki "azt" ha ezt nem fogadja el s nem képes kivárni akkor kuka.. mert egyszerüen a mai pasik türelmetlenek.. lásd én ha egy lányt keresek akkor fél év minimum... s soknak ez ok arra hogy semmi ne legyen de ez arra van hogy a normálisakat kiszűrjem. s most meg egy egyetemista lány lesz a második párom mert tökéletes s olyan mint te. :P örülj hogy különleges vagy s ne sürgesd a dolgot :)

2016. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat az utolso nagyon hasznos volt es megfogadom a tanacsod
2016. okt. 29. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!