Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg? Terhes lennék?

Miért nem jön meg? Terhes lennék?

Figyelt kérdés

Mùlt héten a barátom az előnedves nemi szervét picit hozzá tette a bugyimhoz,illetve miután kielégítettem orálisan (nem élvezésig) utána csókolóztunk és ő is kielégített engem.Közösülés nem volt.

Ma kéne megjönnie de semmi jele nincs.

Volt tegnap egy kis hányingerem is..Félek kicist.

16/L



2016. okt. 27. 12:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mert nem akar megjönni
2016. okt. 28. 14:29
 12/16 anonim ***** válasza:

16 vagy,azért nem jön meg

Menj nőgyógyászhoz,lehet hormonbajod van

2016. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jó oké csak bennem van egy bizonyos para,tudjatok...
2016. okt. 28. 14:37
 14/16 anonim ***** válasza:
Az a bizonyos para a tudatlanságodból ered!
2016. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

én is ugyanebben a helyzetben vagyok,nekem sem jön meg emiatt.

hihetetlenül stresszes vagyok az átlag emberekhez képest,de én abban reménykedem hogy megjön ,és nekem sincs baba vagy efféle dolog.

remélem megjön,probálj meg nem aggódni,hiszen sok ember próbálkozik és közösüléssel sem jön össze a baba.

2016. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
Titeket nem vilagositottak fel??dragaim csak ugy lehetsz terhes ha behatolas tortent ezaltal beled megy az ondo!!szajon keresztul hogy lehetne mar teherbe esni??szerintem beszelgessetek el anyukatokkal ha nem vagytok tisztában a dolgokkal.vagy olvassatok cikkeket!!konyorgom ne legyetek mar butak!!egyebkent a keses teljesen normalis ilyen korban.nekem evekig nem allt be a menszeszem sot volt olyan is h kimaradt egy honapot!!ugyh nyugi!!
2016. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!