Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is fél egy kicsit a...

Más is fél egy kicsit a teherbeeséstől ilyenkor? Pedig mindent ugy csináltunk ahogy a "nagykönyvben"meg van írva, de mégis na?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hónapja költöztünk össze,fél éve az előző kapcsolatom megromlása miatt,abbahagytam a fogamzásgátló szedését.De a mostani barátom és én is vágytunk a gumi nélküli szexre.És akkor olvastam a naptáros módszerről,vagyis miután elmúlt szexeltünk és miútán elvileg ovu van középidő után 2-3 nappal,a barátommal. Még nem szeretnénk se gyereket se azt hogy elkeljen mennem abortuszra,mivel tovább akarok tanulni.
2016. okt. 28. 12:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
jesszusom..
2016. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Akkor védekezz rendesen. Írass fel megint gyógyszert,ha nem akartok óvszert használni. A legjobb barátnőm a menstruációja utolsó napján esett teherbe,akkor egyszer nem védekeztek,4 éves a kisfia. Peteérés bármikor lehet,egy ciklus alatt akár többször is. Mi terveztük a babát, sokat voltunk együtt, és az uh-ok szerint nem középidős peteérésből fogant! Szóval ha nem akarsz gyereket sem abortuszt védekezz!!!
2016. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

"Pedig mindent ugy csináltunk ahogy a "nagykönyvben"meg van írva"


Nem, nem csináltok úgy mindent. Ha nem akarsz gyereket és abortuszt, akkor VÉDEKEZEL. Ellenkező esetben jöhet a gyerek vagy az abortusz.

2016. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

Milyen nagykönyvet olvastál, te szerencsétlen?

A naptármódszer a teherbeesés esélyének növelésére jó csak (ha az esélyesebb napokon gyakorítjátok), az elkerülésére NEM való! Nem vagy gép. Bármikor lehet előbb-később az ovud és máris bhatod.

2016. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%

De, más is fél a teherbeeséstől, ha nem akar gyereket, nem akar abortuszt, de nem akar védekezni sem.

A naptár módszernél az is megbízhatóbb, ha minden dugás után elmondod, hogy "Szűz Mária, te aki vétkezés nélkül fogantál, add, hogy fogantatás nélkül vétkezzünk!".


De tényleg!


Nekem egyik gyerek a vérzés utáni napok egyikén fogant, a másik pedig 10-12 nappal a középidő után (alig valamivel a nemvárt előtt). Vagyis ha én naptár módszert akarnék alkalmazni (termékeny napokon nem dugunk) gyakorlatilag csak a menstruáció első három napján mernék kockáztatni. Hát ööööö.... inkább gumiban bármikor!


Írassatok tablettát, és lehet gumi nélkül dugni minimális kockázattal!

2016. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy instabil és friss kapcsolat.

Ha nem akarsz gyereket akkor védekezz.

A naptár módszer önmagában semmit sem ér.

Kiegészítve gumival, megszakítással és fogamzásgátlóval már működik. :"D


Ugye tudod hogy lesz a gyerek?

Ha a spermája (előváladék is elég!) bejut a hüvelyedbe akkor nagyon nagy eséllyel teherbe fogsz esni.


Kezdd el újra a gyógyszert szedni ha nem akartok gumit húzni. Mert ha nem akkor a gyerek miatt sehogyan se fogtok szexelni egy darabig.

2016. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
14%
ha valakinek a gyerek teher az már régen rossz akkor ne vállaljon! Nem terhes valaki, hanem állapotos vagy várandos. undorító ez a terhes duma.
2016. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

A "nagykönyvben" az van írva,hogy ha nem akarsz gyereket,akkor qrj védekezés nélkül??

Kétlem!

Szedj tablettát, akkor nyugodtan ráülhetsz a fszra! De remélem,nem mondtam újdonságot!

2016. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Egy 4. és egy 6. napi babánk van. Jó a nagy könyv, csak gépekhez. Nem emberekhez.
2016. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha mindenáron ragaszkodsz ehhez a naptármodszerhez, akkor legalább olvass utána, billings modszernek hívják és nemcsak a naptárat kell nézni, hanem a hőmérsékletedet minden nap, a folyásod állagát, azt, hogy mennyire van fent a méhszájad. Egyébként ezt azok a nők szokták alkalmazni akiknél valamilyen okból tiltott a fogamzásgátlás, a többiek viszont védekeznek, ezt tudom neked is javasolni.
2016. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!