Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sensan teszt csík most szórako...

Sensan teszt csík most szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Tescoban vettem két db- os .a dobozra az. Van írva Sensan de a kis zacskóra amiben a teszt csík van meg más van írva ( one step)

Tegnap kellett volna meg jöjjön a menstruációm pár napja ugyanis meg jön érzésem volt. De tegnap nem! Tegnap este az egyiket meg csináltam és halvány pozitív lett. A másodikat ma első pisileskor és ezen meg épp hogy lehet látni rajta második csíkot.

Nem értem? Szerinted most mi lehet? Köszi szépen.


2016. okt. 29. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom.De a Sensan a márka,a one step azt jelenti,hogy egylépéses teszt.Magyarul lepisiled és csókolom.Nem kell külön pisi,meg belemártani,mert az már két lépés.Two step :)
2016. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké az rendben. ..mármint a márka. De az eredmény idegesít engem. Tegnap este pozitív ma
2016. okt. 29. 08:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Szinte negatív? Lehet rossz minőségű?
2016. okt. 29. 08:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy megbízhatóbb,ismertebb márkát,pl.Rossmannos Facelle,azt nagyon szokták szeretni.Ha ez a,Sensan halványan,de látszik,akkor azon már tuti fog erősebben is.De a halvány pozi is pozi :)
2016. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Sensan bevált. Az X-epil még negatív volt mikor a Sensan már szépen kimutatta. Mindenesetre ismételd meg másik fajtával is,biztos ami biztos. 16hkm
2016. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az esti vizelet koncentráltabb volt, esetleg éjjel voltál pisilni es a reggeli halványabb. En is használtam sensant, ez ugyanolyan one step, m a vateran vásárolt,de nekem bevált. Gratulálok! :)
2016. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!