Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció teszt ha hasonló...

Ovuláció teszt ha hasonló erősségű a 2 csík mit jelent?

Figyelt kérdés
Most kezdtem ovu tesztet használni. Tudom hogy akkor pozitív ha ugyanolyan erős a két csík vagy erősebb,de ha hasonló erősségű az azt jelenti hogy növekszik az lh hormon és hamarosan ovum lesz? Köszi a válaszokat,kezdő vagyok még nagyon az ovu tesztelésben
2016. okt. 18. 17:25
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


itt a kép is

2016. okt. 18. 17:28
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Hat ez egyaltalan nem hasonlo erossegu, csak annak latod, mert nagyon szeretned gondolom

A masodik alig latszodik

2016. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jólvan oké :D gondoltam hogyfog ilyen is írni hozzá... :D nyílván egy kép nem adja ugy vissza mint előben és nekem nem is volt olyan erősségű előző hónapban sem csak hasonló és másnap negatív lett már,és volt ovum,mert voltam progeszteron vizsgálaton... mindegy köszi a semmit mert nem arra válaszoltál amit kérdeztem :)
2016. okt. 18. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem volt ovud,akkor nem lehet 9

Dpo,csak 9.ciklusnap!Ezt a képről írom.Ez Elvileg negatív,de nekem soha nem olyam erősségű,mint a kontroll csík,megis akkor van ovu,ami egymáshoz képest legerősebb...Normál esetben tényleg erősebbnek kell lennie,de pl én pajzsmirigyes,meg IRes vagyok,uh lehet azt jelenti,megsincs rendes peteérés...

2016. okt. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dpo t összekevertem,később jöttem rá h azok az ovu utáni napok. szóval mensi után vagyok 9nappal
2016. okt. 18. 20:06
 6/7 A kérdező kommentje:

ezen nézzétek inkább ez jobb kép lett


[link]

2016. okt. 18. 20:34
 7/7 A kérdező kommentje:
mai tök negatív... akkor most mi van szerintetek? mégis csak ma van ovum éstegnap az pozinak számított amit feltöltöttem?
2016. okt. 19. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!