Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. dpo-n hőm leesett 4...

17. dpo-n hőm leesett 4 tizedet, pont az alaphőre, menstruáció szerű fájdalmaim vannak tegnap óta és 3 pozitív tesztem van. Rossz jel lehet igaz?

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... :/ De drukkolok, higy ne legyen gond! Erős pozik a tesztek?
2016. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát elég erősek,olyan félerősnek mondanám. Nem ugyanolyan mint a kontroll,de 5 méterről nézve is meglátni rajta a 2 csíkot. Eléggé kiborultam most,azthiszem kár is volt nézni a hőmet pozi teszt után mert csak idegesít. A hasam alja fáj,pontosan ugyanúgy mint mikor megszokott jönni.
2016. okt. 29. 08:42
 3/7 anonim ***** válasza:
A hőhöz nem értek, de terhesség elején (és néha később is) pont ugyanúgy görcsölget az ember hasa alja, mint amikor meg akar jönni.
2016. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Velem is ez történt a 14. dpon. Aztán másnap vissza felment a hőm. Akkor teszteltem pozitívat. :-) Remélem minden rendben lesz veled. Próbálj ne nagyon aggódni,az biztosan nem tesz jót!
2016. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. okt. 29. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hődet ne nézegesd, legalábbis én meghülyülnék ha azon is paráznék. 6 hetes terhes vagyok, és a nemvárt idején napokig olyan menszi görcsöm volt, ami csak sokévente egyszer fordul elő.
2016. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pozi teszt után ne mérd a hőd.Nyugi és 3x1 Magnerot vagy MagneB6
2016. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!