Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28- an csinaltam egy tesztet...

Timea Batog kérdése:

28- an csinaltam egy tesztet negativ lett, ma a 4napja hogy kesik szerintetek csinaljak egy uj tesztet reggel? Vettem egy clearblu digtalt, velemeny?

Figyelt kérdés

#teszt teherbeeses
2016. okt. 29. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, csinálhatsz. Ha terhes vagy, korai szakaszban még nem biztos, hogy elég HCG van a szervezetben, hogy mutassa.

Az mindig biztató ebből a szempontból, ha nem jön meg, de igazából bármi miatt késhet.

Viszont tesztet csinálhatsz holnap, persze.

2016. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 napja kesik. Teszt negativ. Hetfon akarok clearblue digit venni. Hatha az jobb lesz. Nem kell rajta csikokat vadaszni.....
2016. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
drukolok neked,remeljuk baba lesz :p
2016. okt. 29. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes vagy nem kell csíkokat vadászni.Felesleges több ezerért tesztet venni.Ráadásul a digitális tesztek általában kevésbé érzékenyek (25-30mmol),míg pl egy 500ftos facelle 10mmol érzékenységű.

A hcg mindenkinél másképp termelődik,van akinek a kimaradt előtt napokkal pozi,van akinek csak napok mulva.Míg nem jön meg van remény.

2016. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazad van csak annyira jo lenne tudni hogy baba az...
2016. okt. 29. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
En is szurkolok neked. Majd ird meg mi lett. Megirom en is. A dacelle is 25 od meg a clearblue is. Es a clearblue legalabb nem hazudik.
2016. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A facelle is 25 ös akart lenni. Bocsi. Okoskodik a telom😂😂😂
2016. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2-3 naponta érdemes.

A digitális CB egy jó teszt. De az ára miatt én inkább egy kérdéses eredményű olcsóbb teszt esetén lőném el. Persze ha nem gond többet megvenni, akkor mindegy.

2016. okt. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Snorri ***** válasza:
Ha mondjuk ciklus végén fogant a baba, akkor onnan még 7-10 nap, mire kimutatja. Az utolsó együttléttől számolj ennyit, és akkor csinálj tesztet. Drukkolok!
2016. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
es ma egy ujabb negativ lett :((
2016. okt. 30. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!