Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik és negatív a teszt....

Késik és negatív a teszt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Október 4.-én kellett volna megjönnie a havinak. Tervezzük a kistesót, és már 12 napja késik. Hol fáj hol nem az alhasam, fáj a mellem és érzékeny a mellbimbóm is. Ennek ellenére folyamatosan negatívat tesztelek. Vettem érzékeny tesztet is (10-est) ami elv a havi elmaradását követő 3.-4. Napon kimutatja ha az vagyok, de az is negatív. Szerintetek? Lehetséges a terhesség vagy valami betegség van a háttérben? Legközelebb szerda reggel tesztelek ha addig se jön meg, ha akkor is negatív, természetesen megyek orvoshoz.ha pozi akkor is.Köszönöm a segítséget.

2016. okt. 16. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a teszt negatív, akkor nem terhesség miatt késik. Lehet, hogy később volt peteérésed, azért csúszik a ciklusod.
2016. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lehetséges de ilyen sokat nem szokott. Max 4-5 napot.
2016. okt. 16. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem szokott, most történhetett úgy.

De nem kell feltétlenül betegségre gondolni, néha van, hogy kimarad a peteérés.

2016. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyi késés után is negatív, akkor ez nem terhesség. Attól, hogy nem szokott késni, most késhet bármi oknál fogva... Hormonproblémától kezdve, késett peteérésen át sok minden lehet az aktuális ok. Nem csak azoknak késhet, akiknek "szokott".
2016. okt. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!