Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Expect tesztcsík. Vajon...

Expect tesztcsík. Vajon hihetek neki?

Figyelt kérdés

Ezt a fajta tesztet nem ismerem. Szerintetek mennyire megbízható?

Nemvárt előtt vagyok 2 nappal. Időn belül kijött a csík. Régóta szeretnénk babát és több teszt is becsapott már sajnos.


[link]


2016. okt. 31. 09:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Nemkell keresni sem. Ròzsaszinű, idonbeluli. Sztem egyertelmu, de ha nem bizol a tesztekben, csinalj meg holnap 3fèlèt. Mèg talan erosodni is fog addigra! :) halkan gratulalok
2016. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Kedves legelső válaszoló! Köszönöm a gyors megerősítést.

Remélem nagyon, hogy most sikerült! :)

Ahogy magamat ismerem, tuti holnap vagy hármat biztosan megcsinálok. Csak ennyi idő és ennyi fals pozitív teszt után már nagyon óvatos vagyok! Ezt a fajta tesztet pedig eddig nem használtam, nem ismerem!

Köszönöm :)

2016. okt. 31. 10:07
 3/42 anonim ***** válasza:
33%

Elhiszem hogy régóta szeretnél gyereket, de akkor is mi a fenének tesztelsz 2 nappal korábban??


Csak frusztrált leszel. Ha nem jön meg időben akkor kell tesztelni.

2016. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
75%

Sajna nem birja Mindenki jól. Bizony ilyen az ember.. izgul kivancsi. Nem hallgat senki mindig a józan èszre. Teszteltem mar enis ido elott.ez van

Sztem tesztelj mas fajtaval is es majd remeljuk azok megerositik ezt a tesztet

2016. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
68%
+!:)
2016. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

:) :) :) a "minek tesztelsz előbb" kommentektől kíméljetek legyetek kedvesek :) :) :) aki ismeri a helyzetet, aki volt már, vagy éppen ilyen cipőben jár, az sajnos tudja milyen érzés ez, min megyünk ilyenkor keresztül... :(

Aki pedignem volt, az SOHA NE is kerüljön soha ilyen szituba!!!!

Amúgy pedig eszem ágában sem volt tesztelni, de reggel felkeltem és egy hirtelen ötlettől vezérelve kibontottam ezt a tesztet, gondoltam miért ne?! ;)

Pár napon belül úgyis kiderül! :)

Akik látják a csíkocskáinkat és pozitívan nyilatkoznak, Nekik nagyon köszönöm a bíztatást, most vsak erre van szükségem! ;)

2016. okt. 31. 10:58
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos van akinek mar megnyugvas ez. Megertelek. Enis ebben a helyzetben vagyok. Utolso elotti vagyok. Èn keddre nem varom. Es jostesztelek par honapja. Ez az elso honap h fokozatosan erősodik. Eddig soha semmi. Lehet h felesleges remenyt adok magamnak..de mar csak ez maradt!:)
2016. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
1es es 4es vagyok.
2016. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es 4-es :)

NAGYON DRUKKOLOK NEKED (is) ;)

Nekem ha jósteszteltem nem erősödött soha (és nem is lett eredményes a hónap) DE aki várandós lett, annak bizony erősödött!

Remélem sikerrel járunk!!! Holnap lesz Neked a nagy megmondó nap????

2016. okt. 31. 11:19
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Koszonom szepen. Folyamatosan leszolnak erte de bennem valahogy tartja a lelket, na meg a volegenyem! :)

Hallottam sok olyat h erosodott , de nem volt baba. Nagyon bizakodom. :)

Igen holnap, bar neha Kesik 1-2napot. Szóval ha kesik megprobalom kibirni h ne teszteljek már màsnap! :)))

2016. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!