Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hasonló hosszú...

Volt valakinek hasonló hosszú ciklusa? Mitől volt?

Figyelt kérdés

MaMa vagyok az 50.ciklusnapon...

Eddíg ilyen gondom nem volt,ami elég bosszantó. A 30.ciklus napon látott orvos (32.napon nem vártam). Akkor 4mm-es nyálkahártyát látott és semmi mást. A 34.ciklusnapig viszont elég magasan volt a hőm,pontosan 16 napig,tehát arra következtettem h megvolt az ovum,de miután a doki közölte h 4 mm a nyálkahártyám,már nem hittem benne...a 34.ciklusnapig 36,7-37 fok volt a hőm,az alaphőm 36.4. A 34.ciklusnaptól viszont ingadozik..36.6-36.8 között van. Természetesen teszteltem azóta 3x is,ma reggel utoljára. Negatív,így feltételezem nincs baba. Viszont 3 napja 2-3 "csepp" barna folyásom volt és majd leszakadt a hasam,derekam 2 napig,pont mint menzeszkor. Na azóta az is elmúlt. Ráadásul menstruáció előtt szörnyen fájni szokott a mellem,mellbimbóm érzékeny,de most az sincs,így gyanítom mégsem akar még megjönni.


A dokim naná h pont most van szabadságon,a héten sehogysem jutok be hozzá :(

Nincs cisztám,meg semmi elváltozás. Akkor a hormonommal lehet gond?! Belebolondulok ebbe az egészbe :(


2016. okt. 31. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Megjott aztán a menstruációm. Én is akkor nagyon sokat olvastam,van akinek csak később mutatja ki a teszt a terhesseget foleg ha később fogant. Nálam az lehetett a probléma hogy annyira szereztem volna kisbabát sok mindent bekepzeltem.
2016. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem fogamzasgatlo utan voltak 50-60 napos ciklusaim, homeroztem en is es abbol kiderult, hogy egyszeruen ritkan van peteeresem, mert a lutealis fazis 12-14 napos, normalis volt, de maga az erleles/tuszorepedes rengeteg ido volt a sima 14-15 napok helyett... Igy fel ev alatt jott ossze a baba, mert a homerovel es ovuteszttel idozitettunk is...
2016. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!