Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindket petefeszkemben kis...

Mindket petefeszkemben kis cisztak vannak, mivel kezeljem ki? biztos ad a doki gyogyszert ra? Mennyi ido utan mult el nektek a ciszta, akinek volt? Nem esek teherbe emiatt

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h csak emaiatt nem esel teherbe, rengeteg no koztuk enis (2×) teherbe esett ciszta mellett.

De kilehet kezelni, csak jo orvos kell hozza.akI megtalalja az okât mert az semi mindegy miert van.. aztan annak megfeleloen kikezeli. Nekem 2ev utan elmult aztan megint jott 3evre es elmult azota 7eve semmi! Kitartas

2016. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pco+ír, most merckformint kaptam melle inofolicot szedek. Majdnem fél éve nem menstrualtam, majd a gyógyszerek után 1 héttel megjött, valamit csak jelent, remélem jó felé haladok. Endokrinológushoz nem küldött?
2016. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de igen kuldott , es amugy voltam azelott is , viszakell menjek igy is ugy is kontrolba :)
2016. nov. 1. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!