Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késik a menstruációm a...

Ha késik a menstruációm a teszt negatív a doki nem lát semmit sem az UH-n se ciszta, se baba, akkor mitől késhet?

Figyelt kérdés
tanácsokat kérek volt már valaki így ? a fogamzásgátló tablettát már 4 hónapja nem szedem. Azóta mindig pontosan 30 napra megjött, és most semmi.Dec. 7.-én volt az utolsó nemvárt első napja...
2013. jan. 22. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig 26-27 napra megjön, de 2-3 évente mindig van egy olyan eset, hogy 30 vagy 35 napra jön meg. Nem tudom miért. Valahogy abban a hónapban több stressz ér, más kajákat eszek, egy bujkáló betegség, valami kis hormon zavar nem tudom miért, de ha a doki azt mondja nincs semmi baja akkor várni kell.
2013. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!