Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőhéten jön meg a menstruáci...

Jövőhéten jön meg a menstruációm, tegnap volt egy együtlétem és nem védekeztünk most, mekkora az esély hogy terhes leszek (PCOS-em van)?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Kedves" 9-es!.

Köszönöm,nem vagyok se 15éves,se csitri.Párommal ÉVEK ÓTA megszakítással "védekezünk" , és még nem estem teherbe, jéé.. :D Köszönjükszépen,egézségesek vagyunk mind a 2-en, kedves "15éves kiscsitri" :D

2016. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ennyi :D
2016. nov. 2. 12:10
 13/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan reklámozhatjátok a hülyeségeteket, a megszakítás azoknak való, akik nem tudják, hogy működik a teherbeesés. A megszakítás mindig 50-50%, mintha semmit nem csinálnál. Nem a megszakításnak köszönheted, hogy nem lettél még terhes, hanem valamilyen egészségügyi háttere van, pl a párod spermái közt viszonylag kevés az életképes, stb.

Nem 15 vagyok, hanem 30 és én megtanultam a leckét. Félelmetes felnőtt nőktől azt olvasni, hogy ezt komolyan gondolják. De ha nektek jó, hát hajrá! Csak ne reklámozzátok, légyszi.

2016. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Felnott nok... Agyi szint a beka feneke alatt. Aztan futnak abortuszra.

Remelem, majd a gyerekeiteket is erre biztatjatok.

2016. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A megszakításos "védekezés" önámítás. A fiatalok (tinédzserek) azért választják, mert általában félnek orvoshoz menni, illetve nem jutnak hozzá a tablettához, vagy beveszik a fiúk dumáját, hogy majd vigyáznak.

A másik célcsoport a harmadik világbéli országok, ahol meg pénz nincs védekezésre, így megszakítanak, mégis hegyben áll a gyerek. Amúgy nem 50% a teherbeesés esélye, hanem 40% körüli, bocs, de ezt ki kell javítanom. Ugyanis életképes spermium nem csak az ejakulációval távozik, hanem előtte is. pusztán szerencse kérdése, hogy ettől valaki teherbe esik-e, vagy sem.

Ha mindezt számba vesszük, akkor igazán nem istentől elrugaszkodott dolog a tinikkel és a harmadik világgal egy lapon említeni az ezt alkalmazókat.

Felvilágosult, magára adó ember beleteszi a pénzt és a vizsgálatokkal járó macerát a védekezésbe, és nem bohóckodik. Ráadásul a szex is jobb, ha nem kell kiszállni a megálló előtt :D

2016. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!