Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív lehet ez?...

Halvány pozitív lehet ez? élőbe meg jobban kivehető. MÁR másfél hónapja késik és ez az első ilyen halvny tesztem esti písiböl 10es érzékenységű teszt. Nem időn túli.5 perc után lett ilyen. Szerintetek? Holnap újra teszt.

Figyelt kérdés

VaLaki hasonló helyezt?

[link]


2016. nov. 1. 21:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez halvány pozitív de pár nap mulva tesztelj újra REGGELI pisiből.
2016. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Ez pozitív, de holnap első, reggeli pisiből csinálj másikat.
2016. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Negativ.
2016. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Jajjjaaa Köszi a válaszokat nagyon!!!!

Igen holnap reggel terveztem.kíváncsian várom mi lesz belőle. ....😃

Utolsónak.akkor mi ez ha 5 perc múlva megjelent?mert ilyen sose volt eddig csak hónező.vagy száradási csíkos pár óra után. ..De ilyen sose..😊 meg látjuk. Még írom majd mi lett 😉😁

2016. nov. 1. 21:29
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Ahhoz képest hogy másfél hónapja nem jött meg elég halvány pozitívnak.

Én a helyedben már rég felkerestem volna egy orvost.

Vérből sokkal pontosabb mint a csíkokkal bajlódni, hogy ott van-e vagy nincs.

2016. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj reggel is. Ha erősebb, baba.

Azért furcsa, hogy másfél hónapja késik erre ilyen a teszted.

Én a helyedben elmennék egy orvoshoz.

2016. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Voltam is dokinál két hete.aki akkor nem latott terhességet sem cisztakat.azt mondta két hét múlva ismételjem meg a tesztet....

Igazából beteg is voltam közbe.most gyógyultak meg nagyjából már. Gondoltam azért kesik meg mindig.......Amúgy a 2. baba lenne...

És igén tudom hígy sokat kesik.de hallottam már esetekről mikor nagyon későn kezdte kimutatja valakiknek a teszt.vagy egyáltalán

...dE ki tudja.azt tudom hogy sose volt időn belül ilyen tesztem mikor nem volt baba...Nem. merem el bízni magam...De örülnénk.

Furcsa is most ez a szitu....Köszi a válaszokat! !!☺😘

2016. nov. 1. 22:19
 8/21 A kérdező kommentje:
Egyébként az első babánk csak petefészek stimulálással sikerült mert pcos voltam és nem volt pete eresem a rendszertelen mensim miatt...mióta megszultem azóta 35-36 naponta jön még. ☺
2016. nov. 1. 22:22
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Ez sztemis is pozi. Es sokkal szebb lenne reggeli pisibol.:)
2016. nov. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A történeted egy az egyben hasonlít az enyémre :) 1 hónapja késik nekem is,vtam dokinál,minden ok. 2.baba..halvány pozi teszt. Jelenleg én sem tudom mi a helyzet,jövőhéten megyek újra dokihoz. Velem már ez 1x megtörtént és ettől rettegek most is. Akkor petefészek gyulladásom volt amitől 3 hétig halvány pozi tesztjeim lettek. Doki is látta,aztmondta a petefészek gyulladásom miatt volt. De akkor én nagyon szenvedtem,2 hétig nagyon fájt a hasam,pont mint menzesz előtt,így nem gyanakodtam gyulladásra. Majd az utolsó 2 napban fel sem bírtam kelni az ágyból úgy fájt a méhem,petefészkem,akkor kerültem dokihoz. De mint mondom,a késés után 1 héttel voltam dokinál de akkor még nem állt fennt a gyulladás.


Most annyi a különbség h semmi bajom,semmi gyulladásra nincs tünetem,de a tesztjeim halvány pozitívak. Olyanok mint a tiéd,7.napja. De csak jövőhéten jutok dokihoz. Szurkolok h baba legyen a dologban nálad. Én speciel nem hiszem h nálam baba van.

2016. nov. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!