Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki jártas ovuláció-ov teszt/t...

Aki jártas ovuláció-ov teszt/termékenység/teherbeesés/hormon témában, az elmondaná a véleményét-tapasztalatát?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok! Van már egy gyerkőcöm, akit még szoptatok 22 hónapos. Hannámat, a ciklusom végén hoztuk össze, egy szombati nap voltunk együtt a párommal, és következő hét csütörtökén kellett volna megjönnie(szerencsére nem jött meg).


Menstruációm hamar megjött a szülés után, és visszaállt a régi "menetrendszerint" 30-32napra.


Ebben az évben május óta kicsit felborult a menszeszem. 36-43 naposak lettek a ciklusaim. A szoptatásra fogtam.


3hónapja próbálkozunk jobban gyerektémában, mivel Hannát elsőre egy alkalom után sikerült összehoznunk, és mivel össze-vissza volt a ciklusom ezért vettem egy adag ovulációs tesztet, mert biztosra akartam menni, hogy mikor van peteérésem.


A mit nem értek, hogy hogy hogy a ciklusom 34.-35.napján volt peteérés. Ez mire utalhat? ill. mi állhat annak a hátterében, hogy így elhúzódott a ciklusom. (és ugye Hannát is a ciklus végén hoztuk össze-akkor 30-32 naposak voltak a ciklusaim-)


Csak erre lennék kíváncsi, hogy ha megnéznétek a tesztjeimet, és aki tényleg ért hozzá, elmondaná a véleményét, annak nagyon megköszönném!


(Természetesen nagyon örülök, hogy újra babás lettem... :))


Köszönöm a válaszokat!


2016. nov. 2. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia !

Sjanos érdemben nem fogok tudni válaszolni neked ... de



Ezek azok a dolgok amikre nyilván nem egyszerű válaszolni, talán még a dokinak sem !

A lényeg az hogy van peteérésed ez jó !!! Az , hogy most mikor hát ahányan vagyunk annyi féle válasz van.

Én jó példa vagyok erre.


Regebben mindig a nyúlós nyákra, meg a feszítő érzésre adtam... gondolván hogy peteérésem akkor van...

Igen, elkezdtem ovu tesztet használni és már a nyák és fájdalom előtt 5 nappal lett pozi a teszt. Másnap nega.


Tehát nálam pl rohadtul nem akkor volt peteérés amikor a nyúlós nyák volt. mert az utána jött csak 3-4 nappal...

2016. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!