Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha reggelre leesett a hőm...

Ha reggelre leesett a hőm akkor már nincs esély babára?

Figyelt kérdés
Most megint 36.8. Ma vagyok a 30. napon.Nem szoktam mérni csak egy hete mérem eddig mindig reggel is és este is 36,8-36.9 volt.
2008. okt. 4. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az esti mérés nem számít. De nem írtad,hogy mennyire esett le. A 36.8 esti mérés? Egyébként ha leesik az mensire utal.
2008. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Tegnap 36,3 volt. Ma reggel 36,8 hónaljban és szájban is. Nem értem. MEnzi sehol egyelőre.

2008. okt. 5. 08:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Így is elég nehéz megállapítani a pontos hődet,nem hiába kell legalább egy ciklushónap arra,hogy pontos infót lehessen adni.Semmi más nem számít,mint ÉBREDÉS(ezt értsd szó szerint) utáni hőmérséklet szájban,vagy hüvelyben mérve.Ha ez eddig is ennyi volt(amit ugye nem tudunk biztire),akkor lehet esély,de ezt egy 4.-5 nap múlva elvégzett teszt nagy eséllyel kimutatja.Azt sem írtad,hogy átlagban hány naponta jön meg a mensid???LIzy

2008. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy számít a ciklus hossza, de most ezt pontosan nem tudom. Volt egy miss ab-om júniusban azóta elégg változó volt 33-38 nap. Előtte 29-30 nap volt.

Kétszer mértem a mezi után akkor 36,3 volt mindkétszer. CSak nem értem ezt a leesést, mert menzi sehol. Na mindegy majd kiderül. Köszi a választ.

2008. okt. 5. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.



Vetélés után felborulhat az eddig megszokott hormonháztartásod,a leesést én sem értem,de mindenesetre a tartósan magas hő ad indokot a reménykedésre.Szorítok,csinálj pár nap múlva tesztet,és írj mi a helyzet.Lizy

2008. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a válaszokat. Oké pár nap múlva csinálok ha tényleg nem jön meg addig. Azon filóztam hogy nem lehet hogy a fáradtságtól esett le ennyire? nem nagyon aludtam 3 napig, mindig felébredtem hajnalban és csak forgolódtam. Ma bezzeg...:)

szia

2008. okt. 5. 10:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tegnap leesett, de ma már visszaugrott, az jó lehet még! Egyébként én úgy vettem észre, hogy a fáradtság, nyugtalan alvás mind-mind befolyásolják a reggel mért hődet! Csak az számít, amit ébredés után mérsz! Én úgy tudom, hogy ha így visszaáll a hőd az esés után, az még lehet baba! Drukkolok neked! Dory
2008. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, még egy kicsit én is reménykedek. NEm vagyok rosszul egy kicsit olyan megjövős érzésem van és a szagokat érzem erősebben. Majd kiderül.
2008. okt. 5. 12:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a két tünet is bíztató!!! Én kb a 6. hétig nem voltam rosszul, aztán először jöttek a szédelgések, majd hányinger és a hányás is.. De van akinek semmi sincs végig!
2008. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!