Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? (Többi lent)

Terhes lehetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap szexelni szerettünk volna a barátommal, de nekem ez volt az első, és annyira szűk voltam, hogy be sem tudott hatolni,csak probalkoztunk. Sehogyan sem vedekeztunk, lehetek ettől terhes?

2016. nov. 3. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha beléd élvezett teljesen, akkor 60%, ha nem, vagy csak a csiklódat érte a gettó, akkor 0%. Egyébként nem ártana védekezni, ha nem akarsz pulyákat 14 évesen.
2016. nov. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Az előváladékban is lehet sperma szóval igen így is terhes lehetsz. Ha nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan!!
2016. nov. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Ha került rád sperma, akkor abból lehet terhesség, ahogy a menstruációs vér kijut, úgy a spermium bejuthat ha elég közel kerül a hüvelyedhez, volt már erre példa, de tény hogy baromi ritka, elég kevés az esélye. Az előváladék is tartalmazhat spermiumot (ha nem élvezett el), de hogy attól legyél terhes, az elég valószerűtlen. Máskor tessék védekezni ilyenkor is valahogy.
2016. nov. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem 99% h nem estèl teherbe
2016. nov. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Kedves első ilyet hogy 60% hogy tudsz írni mikor 20% kb az esély hogy egy rendszeres nemi életet élőnel első honapban megfogan a baba !
2016. nov. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!