Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Szóval menstruáció után 1 nappal együtt voltunk a párommal , nem védekeztünk.Bennem élvezet el. Ez egy hete volt. Lehet csak felfáztam,de tegnap nagyon fájdalmas alhasi fájdalmam volt. Sírtam annyira fájt. Vettem be fájdalom csillapítot és elmúlt. Nagyon enyhe nagyon kicsi barna folyást is észleltem .Szerintetek enyi idő elteltével vagyis 1 hét alatt érezheted ilyeneket ,ha terhes vagyok? Korai lenne még tesztet venni? Hozáfüzném a munkahelyemen leültem a vas padra lehet csak felfáztam.

2016. okt. 31. 12:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozáfűzném nem felötlenségből csináltuk 6 éve együtt vagyunk. Én 24 Ö 28 .
2016. okt. 31. 12:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, persze.

A teszt általában együttlét utáni 10.napon már kimutathatja a terhességet, de van ami sokkal érzékenyebb és akár már a 8.napon.

Én lassan vennék egy tesztet és megcsinálnám.

2016. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem terhes tünet...és nem valószínű menszi után teherbe esni. Persze nem lehetetlen, de ekkora fájdalom, inkább felfázás jele.
2016. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem is inkább felfázás de azért azt is megírom hogy én vagyok akkor az egyik "különleges" ember a sokból,menstruációm után 1nappal estem teherbe!

11h.kismami

2016. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!