Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hét napja késik lehetek terhes?

Hét napja késik lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Itt leírnám részletesebben ! Mielött megszokott jönni, már két héttel elötte mindig fáj a mellem és a hasam alja. Mindig igy szokott lenni, ha késik, ha nem. Most arra lettem figyelmes, hogy semmi jele nincs annak, hogy meg fog jönni. Se a mellem se semmim nem fáj. Már hét napja késik. Szeretnénk babát, de még megszakítással szeretkezünk. Egy tesztet csináltam az nap mikor meg kellett volna jönnie, az negatív lett. Csináltam két nappal késöbb, azis negativ lett, bár késöbb lett ott egy homályos csik, de lehet h csak párolgási folt. :( tegnap este nyilalt gyengén a hasam aljába meg fel volt puffadva de csak este. Valaki volt már hasonló helyzetben? Segítsetek kérlek. ,
2016. okt. 31. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy csak párolgási folt volt. :)


Voltam hasonló helyzetben, igen.

A nemvárt napján teljesen negatív teszt, két nappal később szintén. A negyedik napon már forgattam a tesztet, hogy most van rajta valami, vagy csak száradási csík? Újabb két nap múlva már egyértelmű volt, hogy pozitív. :)

Most már rugdos a pocakban. :)

2016. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megvan még a teszt? Tudsz felrakni róla képet? Hátha mások belelátják, hogy ez most milyen csík.


A helyedben reggeli első pisiből csinálnék még egy teszet (még nem késő beugrani valahová venni egyet, holnap minden zárva), és kiderül.


Nem mindenkinek lesz rögtön egy nap késés után pozitív, van akinek csak később.

2016. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is egy jo het utan latszott egy nagyon halvány masodik csik. Eloszor csak azt hittem , hogy bekepzelem magamnak. 2 nap mulva jobban latszott. Probald meg szupererzekeny teszttel elso vizeletbol. Sok sikert
2016. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!