Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnem megkerdezni mert...

Szeretnem megkerdezni mert eddig sehol mashol nem mertem. Mult honapban 3 napot kesett a havim aztan megjott rendes piros ver volt gorcsoltem is de elotte 3hettel lefekudtunk a parommal es belemelvezett. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem hasznalhat ovszert mert allergias en meg nem szedhetek tabit.Szerintetek terhes vagyok?
2016. nov. 4. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hormon mentes fogamzásgátló szerek érdeklődj a nőgyógyászodnál :) Gyakorlatilag nem védekeztél lehetsz Terhes de mivel megvolt a havid nem hiszem.. Aktus után eltelt 3 hét szóval nyugodtan csinálj egy terhességi tesztet már biztos eredmény fog mutatni.
2016. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Terhes vagy!


"Sajnos nem hasznalhat ovszert mert allergias"


Ja, nekem is lelankad a gumitól, de ezt nem nevezném allergiának. Ha mégis, akkor vannak latex mentes óvszerek is.

2016. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem védekezik, teherbe eshet. Csinálj egy tesztet és kiderül.

Milyen érdekes, hogy itt mindenki allergiás a gumira vagy nem szedhet gyógyszert... Egyébként megsúgom, van más módja is a védekezésnek.

2016. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azota furan erzem magam..nem vettem meg tesztet..de lehet hogy varnom kene meg az e haviig nem? De azt sem akarom h tul keso legyen! Szerintem a havim a megszokott normalis volt semmi elteres csak annyi hogy elotte sokkal jobban megvoltak duzzadva a melleim es fajtak is ha csak hozzaertem..aztan mikor megjott elmult..de furan erzem magam..hangulatom is szeszelyes bar nalam ez normalban is ilyen..van hogy mindig eszek osszevissza egesznap de ket napja pl.semmit sem szinte aludni sem tudok..mi van velem??
2016. nov. 4. 11:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Es a terhessegi teszt elvegzese mindegy hogy nem reggel csinalom nem? Illetve,tokmindegy hogy delutani vagy reggeli pisi?!
2016. nov. 4. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon izgulsz akkor csinálj holnap első vizelettel egy tesztet. Bár ha megjött azóta akkor kétlem, hogy terhes lennél.

Viszont ezek csak kifogások, arra hogy nem védekeztek! Ugyanis vannak hormonmentes fogamzásgátlók, mint pl a Pharmatex. Ezek sem nyújtanak 100%-os biztonságot, mint ahogy a tabletta, és az óvszer sem, de nagyobb védelmet nyújt mint mondjuk a megszakításos védekezés. Az meg, hogy még csak megszakítással sem védekeztetek tökéletes arra, hogy anyuka, apuka legyetek.

2016. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha tesztet csinálsz azt mindig az első vizelettel kell, reggel! Akkor tartalmazza a vizelet a legtöbb HCG hormont! A délutáni teszt már nagyobb eséllyel fog tévedni.
2016. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De ha lehet hogy nem vagyok terhes mik ezek a tunetek? Ezek pontos tunetek a terhessegre nem?! Vagy lehet hogy csak bekepzelem mar magamnak mert annyira tartok tole! O szeretne babat,de en nagyon nem...
2016. nov. 4. 11:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű tünetek a terhességre. Ha a vérzésed is olyan volt amilyen lenni szokott akkor 100% hogy nem vagy terhes.
2016. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
5Napig tartott a mensim de 3napot kestt de sose volt pontos,emlekszem,volt olyan hogy 10napig ket hetig is tartott de akkor mar a rendes verem illetve a jo verem az arterias jott..surgosen dokihoz kellett fordulnom a paromnak meg semmit sem mondtam amig semmi sem biztos ne oruljon elore bar ahigy azt dennt irtam en nem akarok meg babat...olyan volt mint mindig a mensim nem tapasztaltam nagy eltereseket. Eleinte barnas roysaszines majd rendes piros bordo hol sotetebb hol halvanyabb volt,hol boseges hol keves es az elejen nagyon gorcsoltem...
2016. nov. 4. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!