Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 1,5 héttel...

Együttlét után 1,5 héttel érdemes tesztet csinálni? Kimutatna valamit?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 12:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Pár napja nagyon hányingerem van és olyan furcsán érzem magam
2016. nov. 4. 12:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ, a ciklusod hányadik napján tartasz. (Hányadik dpo-n vagy). Hány nap van a mensidig. A nem várt mensi napján érdemes először csinálni, én úgy szoktam, hogy a nemvárt utáni reggeli pisiből csinálom, és mikor terhes voltam, akkor mindig pozitív lett a teszt.(3X szültem). Mikor nem voltam terhes, akkor pedig soha nem lett pozitív, (2,5 éven át, mert ennyit kellett várni az első babánkra, de ha egy üzlet egyszer beindul ugye...)
2016. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszont amiket érzel, azokat pl én is érzetem már egy héttel a fogantatás után, pedig a teszt nem lett volna pozitív, csak egy hétre ezekre az érzésekre rá.
2016. nov. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicsivel több mit 1 hét van hátra hogy megjöjjön
2016. nov. 4. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
14 napot számolj OVULÁCIÓTÒL, tehât ne az egyuttlèttő. Mert lehet h az egyuttlèt utáni 2-3napban tortent a peteèrès es allow is indult el a folyamat. Ezert erdemes megvarni, h kèssen. :)
2016. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!