Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 1 hete késik a menstruáció...

Már 1 hete késik a menstruációm. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Első babára készülünk, nincs sok tapasztalatom, a "halvány" pozitív teszt után egyből orvoshoz rohantam. Sajnos a hüvelyi UH-val nem tudta megerősíteni a terhességet. Vizeletmintát is kért, ami negatív lett.A hasam fájdogál és a derekam is. Kicsit rosszul vagyok néha.


Lehet korán végezték a vizsgálatot?

Valakinek tapasztalat hasonló?



2016. nov. 4. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt tegnap kb. 15-en elmondtuk, hogy minden rendben, csak korán mentél. Nyugi van!!!!! :)
2016. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kerestem hasonló témát a neten mindenhol, de nem találtam. Gondoltam hátha kapok valami biztatást.
2016. nov. 4. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Az orvoshoz eleg menni 6-8 hetesen eloszor. Nem kell rogton szaladni, mert valoban nem biztos, hogy lat barmit is.
2016. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ami elszomorított az az, hogy hogyan lehet, hogy otthon pozitív lett az eredmény (mert a halvány csík is csík), ott pedig csont negatív? :(
2016. nov. 4. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még sajnos nem látnak semmit a kegmodernebb Uh val sem,csak 1 tesztet csináltál?
2016. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kettőt csináltam, egyet 3 nappal azután, hogy meg kellett volna jöjjön, délután, a másikat másnap reggel első vizeletből.
2016. nov. 4. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Már erre is valaszoltunk. Otthon egy érzékenyebb teszttel reggeli vizeletből lett pozitiv. A dokinal délután nyilván nem lesz az, ha az otthoni is halvány volt.

Ne agyalogj ezen tovább. Ha van baba, azt kb két hét múlva már minden módszer fogja mutatni.

Az elején kell egy kis türelem.

2016. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most par napot varj a tesztekkel!
2016. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor még reménykedem
2016. nov. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!