Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruaciom utolso napjan...

Menstruaciom utolso napjan fekudtunk le vedekezes nelkul, nem szedek gyogyszert majusota, abortuszom volt julius 28-an (orvosi tanacsra). Terhes lehetek? Elozo baba gyogyszer mellet fogantmeg.

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, lehetsz terhes
2016. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Kicsi az esélye de lehetsz terhes. Barátnőm pont a menstruáció utolsó napján esett teherbe a kisfiával. Akkor egyszer nem védekeztek(nem volt otthon óvszer,gondolták nem lesz baj) Persze ez ritka,de előfordulhat. Mondjuk nem értem miért tanácsolt az orvos abortuszt, az,hogy gyógyszer mellett lett a baba ok rá... 😯
2016. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*nem ok* akart lenni
2016. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz. Az esély pedig ciklusfüggő. Röviddel nagy. Hosszúval kisebb.
2016. szept. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hpv-vel voltam beteg mehszalyig es 3cm mehszalysebrm volt ezert tanacsoltak az abortuszt.

Buta kerdes,de ha most babam lesz. Nem tudom h megtartsam e. Vagyis szeretnek nagyon picit,de az h megosszam az eletemet meg nem tudom h keszen allok e. Ertitek mit mondok. Ezt mikor erzi egy no h keszen all e az anyasagra? Nagyon felek h jo anya lennek e es h kell csinalni amit egy anyanak kell.

2016. szept. 29. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Ideális esetben akkor érzi, mielőtt védekezés nélkül elkezd dugni.
2016. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj mi terveztük a kicsit,a teszt után mégis inkább pánikoltam mint örültem. Ugyanezek a gondolatok pörögtek bennem is,néha most is. Az első uh mikor mutattak hogyan ver a szíve,akkor volt az,hogy bármi van ő már itt van velem,él és nekem kutya kötelességem vigyázni rá és minden tőlem telhetőt megtenni érte. Tudom,hogy eleinte tök béna anyuka leszek,de majd belejövök. Biztos sok hibát elkövetek majd,de szeretem őt már most,és ez a legfontosabb. 12hkm
2016. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!