Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A naptár szerint okt.26-tól...

A naptár szerint okt.26-tól 31-ig voltak termékeny napjaim, együtt is voltam a párommal, ma 5-e van és 1-2 napja erősen fájt a hasam alja, most néha mintha szurkálna. Fehér krémes szerű folyásom lett. Babát szeretnénk, mennyi az esélyem?

Figyelt kérdés
Ezen kivűl nem tapsztaltam mást. Tesztelni még korai lenne, lehet belőle baba? Kinek milyen tapasztalatai, jelei voltak az első napokban?

2016. nov. 5. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is éreztem szurkálást, puffadást az alhasamban az ovu után 6-7 naptól kezdve egészen végéig és most teszteltem +. Szóval lehet, hogy baba van a dologban nálatok is és érzed a méhed változását, de a teszteléssel várj még egy hetet, mert sajnos az még nem mutatja ki.
2016. nov. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha azert szurkalt, fajt a hasam alja, mert akkor volt peteeresem, tehat nem a naptar szerint tortent, akkor az azt jelenti, hogy 3 nappal peteeres elott voltunk egyutt, ugy is eselyes lehet? Neked gratulalok a babahoz! Remelem nekem is osszejon. Kar, hogy teszteleshez meg korai lenne. Kivancsi leszek :-)
2016. nov. 5. 16:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és szedtem méhpempőt is, mert olvastam nagyon jo hatasai vannak teherbeeses szempontjabol. Vastagitja a mehfalat, ami segit a megtapadasban es segítik bizonyos hormonok létrejöttét, stb.
2016. nov. 5. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!