Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvan a 3. időntúli halvany...

Megvan a 3. időntúli halvany pozi tesztem is szerintetek?

Figyelt kérdés
Mellem fáj mensi ota is ami fél napig tartott, tegnap es ma petefeszek szurka most milehet?ovu vagy terhesseg elejen szokott szurka lenni?vagymar nemtudom mit gondoljak.
2016. nov. 5. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi sem tudjuk,hogy mit gondoljál..Nem értem ezt a milliónyi "szerintetek terhes vagyok?" kérdést.Persze le lehet pontozni.Nem tilos.Biztos izgatott vagy,meg minden.Nagy dolog a gyermekáldás.De akkor sem bírom felfogni ésszel,hogy ilyenkor mit vár a kérdező?Max.tippelgetni tud mindenki,nem?Ha te sem tudod akkor más honnan tudná?Az orvos tud ilyen jellegű kérdésekre választ adni.
2016. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hátha valaki volt ilyen helyzetben..
2016. nov. 5. 14:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Varsz hetfoig, keddig.


Veszel egy normalis tesztet. Szerda reggel elso vizeletbol megcsinalod. Egy perc mulva leolvasod az eredmenyt.

2016. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ne gondolj.

Olvass! Idontulit nem lehet ertekelni, ennyi. Hiaba mondhat igazat, nem latom ertelmet , h valakI miert ad idontuli teszt eredmènyère.. varj par napot aztan menj orvoshoz ha nem jön meg. Gondolkozz logikusan.:) johet a lepontozas!!!! De mielott vki Nekem ugrana.. mi is spkaig vartunk a babara. De nem áltattam magunkat idontúli pozi teszttel

2016. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok senkit le pontozni azert kerdeztem hogy le irjátok mit gondoltok ennyi..nem áltatomm magam az a pozi ha rögtön kijön de olvastam már olyat is hogy terhes volt időntul ellenere is
2016. nov. 5. 15:31
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Az Èn időntùli tesztem eredmènye ma màr 8 èves nagylàny. Ès nekem 2 òra mùlva lett csak pozitìv. Mindenki azt mondta ebből nem lesz baba. Hàt mègis lett.szerencsère.🤗
2016. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De jo neked :)egyenlőre nem remenykedek..szerda reggel tesztelek!
2016. nov. 5. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

3.? Mikor csináltad a többit? Még egynél el tudom képzelni, hogy terhesség van, csak még annyira korai, hogy később látszik meg a csík, olvastam már é i többször, hogy időntúliból baba lett.

De ha különböző napokon végzett tesztek mind csak időtúliak lettek, akkor ott nem terhesség okozza, mert a hcg nő, és 2-3 nap múlva már kimutatná rendesen.

2016. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen ezen már enis elgondolkoztam..nemtudom
2016. nov. 6. 06:11
 10/12 A kérdező kommentje:
Teszteltem reggel negativ..
2016. nov. 7. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!