Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne hogy időntuli...

Hencsi005 kérdése:

Érdekelne hogy időntuli halvany pozitiv teszt számit valamit?

Figyelt kérdés
Volt egy halvàny pozitiv időntuli tesztem.Szerintetek szàmit?Olvastam màr sokmindent valaki szerint szàmit valaki szerint nem.Szerintetek?

#teszt #Időntùli pozitiv
2016. szept. 9. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha időn belül semmi sem látszott, akkor nem számít. Mikorra vártad a menstruációt?
2016. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem 20 perc utan latszott egy halvany csik es terhes voltam. Szerintem fugg a teszt fajtajatol is, meg hogy mennyi ido utan latszik. De mar volt olyanom is, hogy halvany csik jelent meg 3 ora mulva, de egy gyengebb teszten s akkor sem volt egyertelmu, nem voltam akkor terhes.
2016. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Milyen színű az időn túli teszt csíkja? Nekem is a legelső időn túli volt és azóta már 2,5éves a kislányom
2016. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mèg van idő a nem vàrtig.A mùlthònapba 19 jött meg ès 1 napig tartott.Szòval kb 1 hèt van mèg.Lehet hamar csinàltam?
2016. szept. 9. 11:56
 5/21 A kérdező kommentje:
Halvàny ròzsaszin a szine de tènyleg elèg halvàny
2016. szept. 9. 11:57
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudom milyen a terhessèg màr született 2 is.De velük akkor teszteltem mikor màr kimaradt a nem vàrt menszi.Most szeretnèk babàt ùjra mert nem règ elvesztettem az 5.hònapba a babàmat ès hàt nagyon nagy hiàny èrzetem van:(
2016. szept. 9. 11:59
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor te is tudod, hogy nagyon korán teszteltél és fölöslegesen idegesíted magad még legalább egy hétig, amíg meg kellene jönnie...
2016. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Most ùgy èrzem terhessèg de lehet csak bekèpzelem.Hàt nem tudom.
2016. szept. 9. 12:02
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem is idon tul jott ki es tenyleg terhes voltam
2016. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha halvány rózsaszín akkor az nem lehet száradási csík. De tényleg nagyon korán teszteltél vagy esetleg tudod mikor eshettél teherbe?
2016. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!