Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elromlott a hőmérőm? 5 napja...

Elromlott a hőmérőm? 5 napja megvan a menstruációm de még mindíg magas a hőm. Ez normális?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
?
2016. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. nem vagyunk egyformák, ebben semmi rendkívüli nincsen. Nekem speciel minden menstruáció alatt (előtte és utána is 1 napig) enyhe hőemelkedésem van. Az alaphőm olyan 36,6-36,7, ez a menzeszkor 37,2 körül van. Amióta csak menstruálok, pedig nem ma kezdtem, hanem kábé 25 éve.
2016. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Az a helyzet, hogy ezek az otthoni hő és lázmérők arra jók, hogy kimutassák ha az ember lázas vagy azt ha éppen nem. Erre lettek kitalálva. Másra nem jók. Nem romlott el, hanem egyszerűen a funkciója szerint működik.


Felesleges ezért tizedes pontossággal nézegetni a hőt rajtuk mert kb. két egymás utáni mérés is simán eltér fél fokkal.


A hőmérős módszer, ezért is meg amúgy is, tulajdonképen tök felesleges mert ha vérzéstől vérzésig 2-3 naponta szexel az ember akkor tuti betalálta az ovulációt. Ha erre valamiért nincs lehetőség, és mindenképpen muszáj megsaccolni az ovulációt, akkor meg már vannak ovulációs tesztek. De igazából ha apa külföldön van, akkor szerintem mindegy is, hogy tudjuk-e mikor érik a pete...gondolom ezért nem ugrik majd haza.


Ha a fennmaradó hőből a terhességre akar valaki következtetni, akkor meg arra vannak terhességi tesztek.


Szerintem ne nézegesd ennyire magad. :-)

2016. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!