Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ez nem olyan kérdés,hogy az lehetek de más fő kérdéshez nem tudom be azonosítani. Okt. 19 én fent volt a méhszájam doki nézte és puha volt,azt tanácsolta nézzem gumikesztyűvel ami steril még nem jött meg mert szoptatok. Akkor próbálkoztunk azóta volt lent a méhszájam kb egy hete de mára megint fel ment és nem jött meg, reggeli rosszul lét van . Illetve el kezdtem edzeni. Tegnap be is szúrt a méhemnél a hasam. 3napja edzem eddig nem volt ez mint tegnap. hétvégén veszek tesztet és a dokihoz is megyek 2hét múlva tud fogadni.
2016. nov. 7. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebbol ki tudja? Tesztelj!
2016. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 3 napi edzés után lehetett izomláz is. Amúgy meg csinálj egy terhességi tesztet. Mert ebből itt senki nem fogja tudni meg mondani hogy terhes vagy e.. Mert nem vagyunk orvosok.. De ha már van egy gyereked tudnod kéne hogy mikor kell tesztelni.. És ezt nem bántásként írtam.
2016. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!