Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gravida segít a teherbeesébe?...

Gravida segít a teherbeesébe? Többi lent

Figyelt kérdés
pár hónapja össze van zavarodva menstruációm, volt hogy 12 13 napokat volt meg,elmentem orvoshoz nem tudták megállapítani hogy mi a gond, felírt fogamzásgátlót hogy az majd beállítja, de mondtam neki hogy babát tervezünk ezért nem szeretném szedni,átküldött egy ultrahangra ott sem tudták mi a gond mert minden rendben van belűl,tanácstalan voltam hogy mit tegyek, úgy döntöttem veszek gravidát elkezdtem szedni rá egy hétre teljesen rendesen megjött a menstruációm,azelőtti hónapokban napokig csak barnáztam, utána napokig kevés vérzés, nagyon remélem hogy a gravida segít teherbe esni,esetleg van itt olyan akinek ez segített?

2016. nov. 7. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A gravida vitamin, ha most rendben is van nem a gravida tehet róla. Én azért javaslom a teljes kivizsgálást másik orvosnál
2016. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Gravida vitamin, nem csodaszer, így attól nem fogsz teherbe esni.

Felkeresnék egy normális orvost, aki a ciklust nem fogamzásgátlóval próbálja beállítani, hanem megkeresi a probléma forrását.

2016. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia először is köszönöm szépen a válaszod több orvosnál voltam hónapokig jártam mind azt állapította meg hogy semmi bajom hormonvizsgálat is voltam ott is minden rendben volt 3 hónapja próbálkozzunk a babával!!
2016. nov. 7. 11:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Norcolut gyógyszert írt fel az orvosom 5 napig kétszer kettőt kellett szedjek első hónapban megvolt rendesen a menstruációm de utána ugyanúgy rendszertelen volt de most már helyre jött múlt hónapban huszonötödikén megjött és elsején elmúlt általában 6 napot vagy hetet szokott meglenní
2016. nov. 7. 11:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Harom honap? Ez meg mondhatni edeskeves. Ha egy evig semmi, akkor talan aggodhatsz. Addig felesleges raparazni.
2016. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy év próbálkoztunk mikor rendszertelenné kezdett válni a ciklusom. Elmemtem orvoshoz...végül majd másfél évig kártam orvosról orvosra mert senki nem talált semmit. Mire az utolsó rákött hogy pco jellegeket mutat a petefészel. De annyira kezdetleges hogy hormon szinten alig van eltérés. A progim is 2-3 havonta a béka feneke alatt volt. Kezelés után is fél év volt ciklus követés mellett mire baba lett. Nem szabad feladni, pláne nem fogamzásgátlót szedni az csak elnyomja a bajt.
2016. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 35 felett vagy fél év után tanácsolják a kivizsgálást, ha az alatt akkor egy év után. Egy egészséges párnak átlagosan 5-6 hónap mire összejön a baba!

A Gravida pedig nem fog segíteni a teherbeesésen, maximum feltölti a vitamin, ásványianyag raktáraidat. Viszont ha már valami kismama vitamint akarsz szedni, akkor a Gravidát nem ajánlom, rengetegen hánynak tőle, köztük én is. Amint váltottam Elevit Plus-ra semmi hányinger, hányás.

2016. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó ! Mar miért ne szedhetne a Gravidat? Én az elejétől azt szedem és semmi bajom tőle. Ha neki sincs szedje nyugodtan mert ártani nem árt vele. Kolléganőm és barátnőim is szedtek, volt akinek bevált és volt akinek nem.

Kérdező: tényleg csak maximum abban segít egy vitamin h ne legyen gondod a vitamin és ásványianyag raktáraiddal. Ha olyan jellegű a problémád akkor azon nem tud segíteni. Emellett sokan az E vitaminra esküsznek vagy h a D vitamin segített a teherbe eséshez náluk. Ezek a nyalkahartyat vastagitjak elvileg h be tudjon agyazodni a petesejt.

Nekem pl a barát cserje kapszula vált be. 😉

Üdv

35hkm

2016. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy "nem szedhet!", hanem nem ajánlom. Nyilván ő fogja eldönteni, de 10-ből 5 ember rosszul van tőle! Nem véletlenül.

Én is azzal kezdtem a terhességet, majd a 20.hét körül kezdtem el tőle hányni.

2016. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!