Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megerősítenetek ovuláció ügyben?

Megerősítenetek ovuláció ügyben?

Figyelt kérdés

A lényeget írom nagy vonalakban-----------------


Első ovu tesztelős időszakom. Pozitív volt 2 napon keresztül. Első pozitivnál előtte 3nap önmegtartóztatás, szóval volt kellő mennyiség. Pozi napján is együtt voltunk. Nem vagyok rágörcsölve. Három hónapja próbálkozunk. Szúró fájdalmat érzek két napja lent a méhemnél. Tapasztalatok? Vélemény?



2016. nov. 7. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az ovu tesztnél a pozitiv jelzi az LH-csúcsot. mindegy hogy hány napig pozitiv , az ovuláció a pozitiv utáni elős negativ napon következik be. Az jó ha pozitiv napon együtt voltatok !


Sok infót nem irtál... pl. azt hogy most hol tartasz a ciklusodban. Mikor volt pozitiv az az ovu teszt ? mert ha tegnap vagy 2 napja, akkor nyilván a szúró érzés az ovuláció miatt lehet.

Ha eltelt azóta már min. egy hét 10 nap lehet akár beágyazódás is bár ezt többen nem érzik mint érzik.


Írj több infót mert így nem lehet bővebben kifejteni a véleményünket.

2016. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
November 3 és 4-én volt pozitív az ovu teszt. Akkor lehet igazad van. November 18-ra nem várom. Akkor még holnap is érdemes együtt lenni ezek szerint? Egy nap alatt termelődik annyi sperma, hogy jó legyen?
2016. nov. 7. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez még nem a beágyazódás.

Ha 5én volt ovu, akkor ma már nem megtermékenyíthető a petesejt. Persze, azért legyetek együtt nyugodtan! :)

Legjobb egész ciklusban kb ketnaponta együtt lenni, akkor mindegy, mikor van ovu.

2016. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta 17-én pozit teszteltem, ami 20.-àra még erősebb lett. Most vagyok a 6. héten :)
2016. nov. 23. 07:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Boldog babavárást!

2016. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. nov. 23. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!