Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhes voltam es...

4 hetes terhes voltam es elveteltem, ugy erzem a szivem megszakad?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kedves sorstarsaim biztosan tudjatok jo paran,hogy mit erzek most azert irok ide. 3 eve hatalmas szeretettel de eddig sikertelenul vartuk a mi kisbabankat. 1 hete teszteltem pozitivat 4 sima teszttel es 3 Clearblue digitalisat mindegyik pozitiv lett, a ferjemmel sirva orultunk neki 1 hetig abban a tudatban eltem hogy vegre kisbabank lesz es itt van van a pocakomba. Ejszaka elkezdtem erosen gorcsolni es reggelre megjott,bementunk a korhazba es sajnos elveszitettuk ot:( Nem sikerult a beagyazodas:( Kivancsisagbol most az elobb csinaltam meg egy tesztet ami mar azt irta hogy Nem terhes pedig 3-4 nappal ezelott meg pozitiv volt :( Nem igazan ertem, a doki ultrahangon meg semmi konkretat nem latott mert valoszinuleg ez meg csak egy kemiai folyamat volt a vervetel eredmenye pedig holnapra derul ki. Letezhet hogy ennyi pozitiv teszt tevedett? A tegnapi sima tesztcsikom is eros pozitiv lett a mai digitalis pedig negativ. De ez mar nem is lenyeg...:( de borzasztoan faj hatalmas pofon volt foleg igy 3 ev utan. De talan ez a problema amire biztosan van megoldas, petesejt megtermekenyul de a beagyazodas sikertelen. :(
2016. nov. 8. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. :( a tesztek nem tévedtek.. 4 hetes terhességet még nem lát a doki.. 5. Héttől már lát petezsákot.. De vérvételből meg tudják mondani hogy terhes voltál e mert lehet hogy a vizeletben már nincs nyoma de a vérben még lehet. Erőt és kitartást kívánok nektek.
2016. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Biztosan par nap mulva mar jobb lesz valamivel es a siras helyett a megoldast fogom keresni a problemankra, de egyelore nem erzek mast csak azt, hogy nagyon faj mert azt hittem vegre edesanya leszek :( Hosszu 3 ev varakozas aztan megtortenik es elmegy..ez hihetetlen. :(
2016. nov. 8. 16:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel..:( 3 erős pozitív után megjött pár napja erős görcsökkel dupla annyi vérrel.. Tesztem már negatív. Kitartást! Hidd el jönni fog nemsokára a baba!
2016. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Úgy is felfoghatod, hogy egy biztató kezdet. Minket is így hagyott itt, mi is nagyon örültünk, bár mondtam a páromnak, hogy óvatosan, mert sokan mennek el csíraálapotban, sokszor a nők tudomást se szereznek róla, úgyhogy a kérésemre nem is mondtuk senkinek, ez legalább jó volt, mert így senki nem sajnálkozott aztán, de ennek ellenére mi azért eléggé beleéltük magunkat és eléggé fájt, de végül is még mindig jobb szerintem, mint "nem annyira" beleélni magunkat, hogy úgy érezze, hogy nem várják, aztán ma már tudományosan is tudjuk, hogy mennyi minden tud rögzülni a fogantatás pillanatától az emberben.

De amellett, hogy lelkileg nagyon fájt, egy bizonyíték is volt számomra, hogy megtörténhet, s na jó, most nem sikerült, de már eggyel tapasztaltabb a testem.

2016. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen ez az egy nyugtat, hogy teherbeestem tehat meddoseg nem all fent,valoszinuleg valami hormonpotlasra van szuksegem,ez majd a vervizsgalatokbol kiderul. Beszereztem a Trimeszter nevu vitamint is,pedig azt hittem mar nem lesz ra szuksegem :(
2016. nov. 8. 16:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom.

De eddig a három év alatt semkilyen kivizsgáláson nem voltatok? Mert kb. egy év után szokás azért.

2016. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De igen. A ferjemnek van egy kisfoku herevisszertagulata ami szerencsere nem befolyasolja a termekenyseget egyelore gyogyszeres kezeles alatt all mert az ondoban feherversejt szaporulat van ezert is nehezkesebb, nekem elvileg semmi gond nincs de most megyek hormonvizsgalatokra szerintem nekem pedig sargatesthormon hianyom van ezert veteltem el..2 evvel ezelott is volt egy hasonlo de akkor halvany pozi teszttel kesett 2 hetet aztan megjott erosebben mint szokott,a doki mar a verben sem talalt hcg ugyhogy lehet az nem is volt terhesseg.
2016. nov. 8. 18:13
 8/14 A kérdező kommentje:
En voltam mar 2 dokinal is akik szerint nincs semmi baj nalam,a menstruaciom es az ovum elvileg rendszeres,elvette a figyelmunket a ferjem problemaja,gyogyszert es vitaminokat szed ra de valoszinuleg nem (csak) ez a problema. De ez gondolom orvosolhato,altalaban a koravetelesek hattereben progeszteron hiany van arra pedig van gyogyszer amit mar a teherbeeses elott szedni kell ha jol tudom?
2016. nov. 8. 18:19
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! Nekem is volt vetélésem, másfél év várakozás után. Azóta kismama vagyok. Ne add fel!

Én úgy tudom, úgy olvastam, minél korábbi a vetélés, annál inkább genetikai hiba áll a vetélés hátterében, nem hormonális ok.

Persze legközelebb nyilván kapsz progeszteront, és nem lesz semmi baj!

Lehet, hogy a ferjed problémája most orvosolodott, és hamarabb sikerül újra.

En a vetélés után palástfű teát ittam, az segíti a progi termelést.

Sok erőt neked!

2016. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Második gyerekkel próbálkoztunk, minden próbálkozós hónapban pozitív volt a teszt :(

Hatszor egymás után jártam így! Már vizsgálgattak ezerrel....Rossz fog volt a ludas, utána hónapban ismét pozi teszt, most 4 hetes a kisfiam! :)

Ha 1-2 alkalommal előfordul, az még nem "gáz", de ha sorozatosan, akkor annak oka van..

2016. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!