Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Manapság már mindenki csinál...

Manapság már mindenki csinál tesztet? Olyan nincs is, akinek csak úgy "magától" kiderül, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Több ok miatt késhet és a teszt már az elmaradt menzesz első napjától mutatja a terhességet, az orvos 1 hét késéssel talán lát valamit UH-n esetleg talán ki tudja tapogatni. De nekem az orvosom is érdeklődött a teszt felől, mikor voltam nála és mondtam, hogy 2 hete késik.
2016. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha késik,tesztelek. Miért? Mert ha terhesség az oka,akkor el kell menni majd orvoshoz,hogy rendben van-e az embrió,magzat. Ha nem amiatt késik,akkor meg azért kell elmenni a dokihoz.
2016. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit ertesz az alatt, hogy magatol derul ki??

Lehetnek jelei, tunetei a terhessegnek, de teljes bizonyossagot a terhessegrol a teszt, de leginkabb az orvos tud adni.

Kivancsi lennek, hogy hany eves vagy kerdezo, mert ugy gondolom egy ilyen kerdest felnottkoru ember fel sem tenne...

2016. nov. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A teszt segitseg. Foleg azoknak akiknek pozi teszt utan azonnal receptert Kell mennie mert gyogyszer kell, hogy ne menjen el a baba.

Regen volt ilyen h nem Teszteltek.mert kesobb mutatta v meg nem is volt teszt

2016. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen már nincs.

Aki akar babát, az alig várja, hogy bizonyosságot szerezzen.

Aki pedig nem akarja, az nem fog nyugiban ülni a babérjain, hogy aztán kicsússzon az időből.

Mivel mindenki minél előbb akarja tudni a választ, ezért csinál tesztet. Sokkal hamarabb kap biztos választ, mint ha pl. elrohan nőgyógyászhoz. Az 5-6. héten még sokszor nem is tud biztosat mondani UH alapján.

2016. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Jelentem nem!

Mivel nem görcsöltem rá, én nem csináltam tesztet egyszer sem, mindkét terhességnél amikor elmaradt a menszesz utána olyan 10-15 napra elmentem a dokihoz elmondtam hogy gyerekkészítés közben vagyunk.


Kár rágörcsölni!

2016. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkészítés??? :D Én reggelit,ebédet,vacsit szoktam készíteni... Vagy egy jó frizurát! :D

Istenem!!!!

2016. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a nők nagyrésze csinál tesztet ha késik és rendszeres nemiéletet él. Én is volt, hogy csináltam mikor késett..aztán megjött..-.-
2016. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!