Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez terhesseg?...

Szerintetek ez terhesseg? Tobbi lent. Kinek volt hasonlo tunete?

Figyelt kérdés
Elozo menstruaciom kevesebb napig tartott mint szokott. Az 2016.10.14.-en volt, 4 napig tartott de altalaban 6-ig szokott. Ezek utan kb egy hettel iszonyatosan szirkalt a mehemnel, es feszult a mellem. Ekkor kizartam a terhesseget, mivel meg honap elejen voltam, de most viszont teljesen elmultak a tunetek, se menszi tunetek se terhesseg. Pedig nekem menstruaciot mindig az jelzi, hogy faj a mellem. Most semmi nem volt, ma kellett volna megjonnie, de csak egy kis barnazas volt es 1-2 csepp vilagos piros ver csepp. Kb 2 oraig tartott, es most mar az is elmult...szerintetek lehet terhesseg? Vagy ez a menszi jele lehet? Meg varok egy hetig, aztan tesztelek...
2016. nov. 10. 20:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy van egy daganat a combomban, amit kb 2 hete fedezett fel az orvos, ez befolyasolhatja a menstruaciot???
2016. nov. 10. 20:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Beágyazodashoz elvileg KoraI, sztem vard ki azt az egy hetet..es relax!:)
2016. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!