Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném hasonló notolkerdezn...

Szeretném hasonló notolkerdezni h menzesz idejen szabad e a terhesvitamin szedese? Erosebb lehete a verzes.11napig voltmeg a mensim most multel 3napja. Elotte missed ab. om volttobb mint egy honapja. (nem fejlodo terhesseg volt. )

Figyelt kérdés
:-(

#missed ab #próbàlkozás
2016. júl. 12. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhesvitamint bármikor szedhető ez csak vitamin...
2016. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még nem állt helyre a ciklusod, és hosszabb volt a vérzés.
2016. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.remelem csak ennyi es semmi tobb most megyek majd vissza a heten a dokihoz ami ezutan kotelezo vizsgalatokra.(maj.25 en vokt a mutetem ra junius 26 ra megjott.)megemlitem neki a dolgot azert sajat magam megnyugtatasara.szeretnenk meg egy babat.van egy 5 eves fiam vele nem volt ennyi baj.csak a csaszar utan egy kicsivel.
2016. júl. 12. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt vetélésem, műtéti befejezéssel. Az első mensi utána 30 nap múlva jött meg, és olyan durva volt, hogy a házból sem tudtam kimenni a vérzés miatt. A második is erősebb volt, mint a szokásos. A harmadik már nem jött meg, újra babát várok :))

Ez normális teljesen!

Szedd a vitaminokat, érdemes a terhesvitamin mellé C, D és E vitamint is szedni.

En a palástfű teát is iszom a ciklus második felében, és most terhesen is. Jót tesz a hormonoknak is, meg a nyàlkahártyának is.

2016. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat meg ezt megprobalom a palast fu teat.mert ma reggel megint halvany verzesre keltem.es parosult hozza gorcs es ego erzes is lehetetlen h megint megjott volna.meg 13 nap van odaig.sztem holnap elmegyek a dokihoz megint.ez nem normalis.koszonom valaszod
2016. júl. 13. 13:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam a dokinal.a doki ra bolintott h igen erosse valik tole es hosszabbra huzodik tole.az E vitamin miatt.megvastagitja a mehnyalkahartyajat ezert fajdalmasabb mensi idejen es ezert verzek erosebben hosszabban.ne szedjem mensi idejen.ovva intett tobbet artok vele.mintha fogamzasgatlot szednek ugy szedjem hagyjak szunetet.mert en vagyok a 1000:1akinek ez a baj allt fent.koszonom a valaszokat es segitsegeteket.szep napot.remelem valakinek ez hasznos lehet ez.
2016. júl. 13. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!