Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy éve hagytam (júlisban)...

Egy éve hagytam (júlisban) hagytam abba a fogigátlót, és még nem jön a baba. Összejöhet még spontán?

Figyelt kérdés
Hormonális vérkép oké, pteérésem van, párom rendben. Valahogy nem akaródzik még orvoshoz mennem ezzel a problémával, irtózom attól, hogy "betegnek" kezeljenek, és gyógyszereket írjanak fel, meg ilyesmi. Meddig várjak még? Vagy menjek már ebben a hónapban vissza a nőgyógyászhoz?
2008. okt. 5. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nagyon nehéz, hasonló helyzetben vagyok (igaz, én kb. 5 éve nem szedem a fogamzásgátlót), de nem szabad görcsölni rajta, ez nagyon fontos. Ha együtt vagy a pároddal, rá figyelj és ne arra, hogy "remélem, ebből baba lesz"! A nőgyógyász nem fog "betegként" kezelni, neki az a dolga, hogy babához segítsen! Nem feltétlen gyógyszereket ír fel. Próbáltad a gyógyteákat?
2008. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem próbáltam gyógyteát.
2008. okt. 5. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell a herbáriákat felvásárolni..3 éve abbahagytam a gyógyszert(fogigátló) aztán egy év múlva elmentem dokihoz,kiderült, hogy bajom van, de kaptam rászereket..2,5 évután sikerült most 30. héten vagyunk..

Inkább nézesd meg magad a dokinál..ennyire nem kell a teákra szorítkozni,mert pl nekem nem jött be!

Sok sikert!

2008. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én 5 évig szedtem fogigátlót.Miután abbahagytam másfél évre rá lettem terhes.Valakinél lassabban ürül a hormon.Sok sikert és kitartást.

Ági

2008. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért elugorhatnál az orvoshoz, hogy csináljanak egy petevezeték átmosást. Fájdalommentes és kicsi műtét - de hatásos. Közben meg is nézik, hogy el volt-e záródva.

Általában csak ez a vizsgálat duplájára növeli az esélyeket. Nem kell semmi gyógyszert szedni hozzá.

2008. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor abbahagytam a tabit, rá egy évre sikerült teherbe esnem. Bár nekem az is kellett hozzá, hogy ne gondoljak folyton a babára. Amikor elengedtem ezt a görcsös akarást akkor sikerült.
2008. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!