Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek ugy hogy...

Volt már valakinek ugy hogy cisztat latot az orvos az ultrahangon es kozben meg amit latott baba volt?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a nogyogyasznal ultrahangal vizsgalt es mutatja a monitoron hogy latom e azt a pici fekete pottyet a mehemben?-mert o ugy la tja hogy az ott egy megtermekenyult petesejt tehat babat varok,na 10perci hajtogatta ezt utana meg ravagta ja hogy ez egy 3 cm ciszta ,ddd nem ugy nezett ki mint aki biztos a dolgaban azt mondta hogy szerinte megfog jonni a menstruaciom de majd meglatom hogy megejon. Hat nagyon rosszul esett a dolog mivel mar 4 eve varjuk a baba . A cisztara meg azt mondta hogy meg nem eri el az 5 cm addig nincs vele dolga. Hat nem tudom talan kene valamit kezdeni vele!?
2016. nov. 11. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát... menjél el másik orvoshoz...


Nem, amúgy nem voltam így, h a kérdésre is válaszoljak.

2016. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én menszesz szerint 5 hét 6 napos voltam a második lányommal, amikor 1 csepp vérzésem volt. Rohantam a kórházba, ott megállapították hüvelyi ultrahanggal, hogy nem vagyok terhes és cisztám van. Nagyon elkeseredtem. Másnap megint teszteltem, pozitív volt. 1,5 hét múlva elmentem magánorvoshoz, ott már szivhang is volt. Azóta 2 éves a kis "cisztám". Ezen kívül teljesen normálisan zajlott a terhességem, és valóban akkor majdnem 6 hetes voltam. Úgyhogy menj másik dokihoz. Drukkolok, majd írj, hogy mi volt.
2016. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm sógornőjének gyógyszert írtak a "cisztájára" amit nem szedett be hanem inkább elment másik dokihoz. A kisfiú 3 éves(jó nagyra nőtt a ciszta) ☺ Mindenképp nézesd meg magad mással is,nem veszítesz vele semmit☺
2016. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A änyomra 22mm es cisztàt irt a doki. Azt mondta meg kell műteni. A következő kontrollon már dobogott a szive. 12 hetes volt...ma màr 21 èves nagy làny🤗
2016. nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van pozi teszted?
2016. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egyszer látott az uh-n cisztát.. Sajnos akkor valóban az volt. Barátnőm anyukájának a 2. Gyerekénél 6!!!! Hónapig azt hitték daganata van..(kerekedés annyira nem látszott rajta, mert túlsúlyos volt) aztán egy vizsgálat során közölték vele, bocs nincs daganatod, viszont 3 hónap múlva szűlni fogsz..
2016. nov. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom! Nem csinaltam tesztet mer ket nap mulva varhato a menstruaciom ha nem jon meg majd megcsinalom. Hat orulneaj neki ha terhes lennek nagyon,de egy 3 cm ciszta nem valoszinu akkor hogy baba,mivel multhonapban megjott csak rettento nagy gorcsokkel.
2016. nov. 12. 07:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre vàlts orvost
2016. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak is azt mondták nem terhes hanem daganata van aztán a másik orvos közölte hogy ikreket vár :)
2016. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gondolom nagy volt anyudnal az orom! Azert megis hogy lehet hogy daganatnak nezte az iker babaka ?! Hala a jo egnek hogy terhesseg volt!
2016. nov. 12. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!