Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi idő után ment el...

Ki mennyi idő után ment el orvoshoz mikor nem jött össze a baba, és mit mondtatok az orvosnak?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm fél év után, elmondta, hogy akar gyereket és ki akarja vizsgáltatni magát és a férjét. (magánban)


Én a vetélésem után mentem szintén ugyanígy.

2016. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
én 5 hónap után. kivizsgáltak, és a 8. hónapban sikerült is clostival.
2016. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fél év utan mentem, akkor csak vérkép es vmi tablettát kaptam. Ra fel evre mentem ujra, hogy semmi eredmény. Akkor mar beutalót es címeket vizsgálatokra es meddosegi intézet elérhetőséget is kaptam.
2016. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekünk ez volt a 4.honap most 15.én kelet volna megjönni 10.én nekiáltam barnázni vér még nem jött meg nagyon kevés eddig.Elméletileg 34 36 nap a ciklusom hossza de ha ez most mensi akkor 31re jött igy már azt se tudom mikor vagy egyáltalán van e peteérésem,az lh teszt sem volt egyértelmüen pozi mi tévő legyek?
2016. ápr. 12. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:

1 év után mentem dokihoz, de pont mikor elmentem az első vérvételre, a vérvételből kiderült hogy terhes vagyok.


Én 5 hónap után még nem mennék el, főleg ha nem vagy 35 fölött mondjuk.

Persze ha magánba mész ott már akkor is elküldenek fizetős vizsgálatra ha akarod, de államiban csak 1 év után foglalkoznak veled.

2016. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
27éves vagyok csak azt szeretném hogy ultrahangon megnézzék hogy van e peteérésem egyáltalán mert ha az nincs akkor kéne rá valami gyogyszer hogy legyen mert igy hiába probálkozunk addig és ha meg is probálnám a dokit szerintetek hányadik ciklusnapomon kéne elmennem?
2016. ápr. 12. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondd el ezt az orvosodnak.

Én 1 év után mentem el, akkor elhajtott hogy várjunk még fél évet. 4 hónapot vártam és mentem vissza, apuka tökéletes leleteivel. Az én koromban már nem várakozunk. Beutalt a meddőségi klinikára, most vérvételekre és uh-ra járok.

2016. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!