Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapja nincs mensesem?...

4 hónapja nincs mensesem? Terhes nem vagyok.

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm majdnem 4 hónapja. 2 hete voltam dokinál, kaptam Agolutín injekciót (progeszteron hormont), de még mindig semmi. Olykor úgy érzem, hogy már-már meg fog jönni, de aztán elmúlik az érzés. Annyit kell tudni, hogy az elmúlt fél évben lefogytam kb. 15 kilót, egészségesen táplálkozom és rendszeresen sportolok is mellette. Szeretnék babát, de így nehéz lesz. Járt már valaki hasonló cipőben?
2016. nov. 12. 21:38
 1/2 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szabad kérdezni, milyen súlyról indultál, és milyen magas vagy? Lehet, hogy ha stabilizálódik a súlyod, a szervezeted kiengedi a vészféket, és újra beindul a ciklusod. Ha a testtömegindexed jelenleg normális, tehát nem fogytál túl soványra, akkor el kellene menned hormonális vérvételekre. Lehet, hogy a dokidnak eleve ez lesz a következő lépése, ha nem rendeződik a menstruációd. Addig is a háziorvosodnál esetleg kellene kérned egy beutalót teljes vérképre, fel kellene méretned előzetesen az általános egészségi állapotodat.
2016. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem másfél évig nem volt mensim, kiderült vérvizsgálatbol h a prolactinom volt magas, kaptam rá gyogyszert meg avivára mentem és megjött 3 hét múlva :)
2016. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!