Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok, vajon ez...

Tanácstalan vagyok, vajon ez terhesség? 4 éven át szedtem fogamzás gátlót de 2 hónapja nem és nem is védekeztünk a párommal. A mensesem 1-1.5 hete késik már.

Figyelt kérdés
Ez idő alatt egy olyan napom volt pár napja amikor nagyon rosszul voltam egész nap hányingerem volt enni sem bírtam és szédültem felkelni sem tudtam az ágyból.Viszont ez a napok múlásával enyhült de nem jellemző a farkasétvágy sőt ink az ellenkezője és nem jellemző a fáradság sem inkább az álmatlanság.Viszont eddig nem volt rám jellemző a szélgörcs most viszont folyamatosan (és úgy olvastam ez is tünet) és a hasam is mintha görcsölne de nagyon enyhén nem olyan mint amikor megjön.Sok oldalon jártam olvasgattam de nem tudom eldönteni hogy mi is lehet ez csak a mesesem késéséből gondolom. De talán az vagyok csak még olyan korai szakaszban hogy ezért nem jelentkeznek a többi tünetek mint például a mell feszülés a nagy étvágy és a fáradékonyság? Nektek mi a véleményetek?

2013. jan. 30. 09:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy, de lehet, hogy csak a hormonrendszered rendeződik a 4év bogyó után. Szerintem csinálj egy tesztet, akár most is, ha baba, akkor már tuti kimutatja.
2013. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Bizony hogy, lehetsz.

Ebben a szakaszban már simán megteheted hogy, lemész a patikába és veszel pl egy Gabriel tesztet.

Szerintem már a délutáni pisiből rögvest megcsinálhatod.

Ide már nem kell a reggeli pisi az tuti.

Én azt javaslom hogy, máris szaladj egy tesztért.

Csináld meg és írd meg mi lett.

Várni fogom. :-)

2013. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy most rendeződik a hormon szintem mert előző hónapban nem volt semmi gond és az is gyógyszer mentes volt és ez a második hónap gyógyszer nélkül és ezek a dolgok most jelentkeztek eddig semmi probléma nem volt.
2013. jan. 30. 09:52
 4/25 A kérdező kommentje:
És amit elfelejtettem oda írni h minden nap bár nem erősen de fáj a fejem (eddig ez nem volt jellemző) és egész nap csak iszom mert úgy érzem h folyamat ki vagyok száradva(és ez sem) és ezekről is olvastam mint tünet....de igen akkor az lesz a legjobb ha veszek egy tesztet. A mint meglesz írok h mi lett az eredménye :)
2013. jan. 30. 09:59
 5/25 anonim ***** válasza:

Hajrá tesztet venni!

Én is több, mint 4 évig szedtem fogamzásgátlót és egyszer sem maradt ki a vérzésem, rendesen megjött, ahogy abbahagytam a gyógyszer szedését, kivéve 1 alkalmat, amikor is terhes lettem és mindez bő fél év alatt.

2013. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Tesztelj és kiderül. Egyébként simán lehetnek a hormon, általában a gyógyszer abbahagyása után még 1-2 hónapig megjön rendes aztán szokott borulni a dolog annál akinél gond van.
2013. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Teszt!!!! Még ma :) És kérjük a fejleményeket :)
2013. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Meglesz :)
2013. jan. 30. 10:16
 9/25 anonim ***** válasza:
Teszt és remélem + lesz drukkolok :)
2013. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 TeLány ***** válasza:
Kedves kérdező. Nekem pot ugyan ez volt. A bogyót kb 3,5 évig szedtem meg előtte is csak volt egy 1,5 éves kihagyás, és az első hónapban megjött. Tökre örültem, hogy akkor ilyen hamar rendbejöttem, de a következő ciklusomban pontosan (órára) egy hetet késett. Nagyon érdekes volt, utánaolvastam, és azzal az egy héttel zökkent helyre a ciklusom a megfelelő időpontba. Ugyanis, mint azt bizonyára sokan tudjátok a nők ciklusa a hold járásához igazodik. A bogyó ráerölteti a maga "menstruációnak hívott" megszakításos vérzését a szervezetedre..szóval ez kicsit hosszabb folyamat. Nézd meg a holdálást a csúszást és hogy mikor fog megjönni...Érdekes de működik. Én is így rázódtam helyre..magamtól ;) Sok sikert a babához! :)
2013. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!