Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? 3 hete szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? 3 hete szexeltem védekeztünk is de az egyik menetnél gumi nélkül kezdtük el de megszakítással, nem ment el bennem ez biztos.

Figyelt kérdés

Viszont 2 napot késett a menstruációm és ráadásul elég gyenge is meg barnás. Lehet azért mert hogy sokat idgeskedtem az elmúlt időszakban vagy aggódjak terhesség miatt?

(Egyébként mindig védekezni szoktam ez csak egy kivételes eset volt)



##terhesség#menstruáció#
2016. szept. 18. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azt tudod e, hogy ha már elélvezett akár egyszer is, sperma még mindig lehet a péniszben ami a ritmikus mozgásra... előbuggyan, egyenesen beléd. Tehát lényegtelen, hogy kihúzza e vagy sem. De már a nem védekezés bármely pillanatától fennáll a veszélye a terhességnek. Szaporodjatok ésszel. Több vért az agybe, ne az ágyéki tájba!
2016. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
agyba*. rohadt billentyűzet...
2016. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz!

Aggódni nem kell, nem olyan szörnyű a terhesség. :)

2016. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem sok esély van rá, én nem izgulnék. Megjött a menstruációd, szval nem értem, min problémázol.
2016. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha magamról olvasnék! Viszont mi örültünk a babának! Nem szemétkedésből írom,de nekem pont ilyen volt a " menzeszem". Kevés,barnás és aztán 3+ teszt. Megszakítással hoztuk össze!
2016. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!