Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruácio előtt 7 nappal...

Menstruácio előtt 7 nappal kezdtünk el probálkozni párommal, és 6 napja késik a menstruáciom. Nem fáj a mellem pedig mindig szokott. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Menszeszem oktober 11volt utoljara, nogyogyasznal voltam pont a nem vart napjan, hormonvizsgalat is volt minden rendben velem. Lehet hogy sikerult is elsore a baba?
2016. nov. 13. 06:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előfodulhat... Csinálj egy terhességi tesztet..
2016. nov. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akarok csinalni de nem tudom mikor csináljam mert igy hogy nem vart elott 7 nappal keztunk bele, igy nem tudom mikor kellenne es mikor mutatna biztosat
2016. nov. 13. 07:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet, sőt gyanús is. Lassan tesztelhetsz is, hiszen kb. megvan a két hét.


Azonban ha pontos a ciklusod, és félidőben van ovulációd, akkor annyira ne éld bele magad, mert pl. a naptáros módszernél ezek a legbiztonságosabb időszakok, ilyenkor már magas a progi szint, és nincs tüszőrepedés (viszont pont ezért megbízhatatlan a naptáras módszer önmagában). Nem hőmérőzől?

2016. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem hőmérőzök, mi párommal egy darabig ugy szeretnénk probálkozni hogy nem feszülülünk rá, nem számolgatjuk a napokat akkor sexelünk amikor jol esik. Csak gyanus hogy picit neha beszur a hasam, meg az hogy nem fáj a mellem, ilyen soha nem volt. Aztán kitudja..
2016. nov. 13. 07:21
 5/13 anonim ***** válasza:

/// Ja, nem gondolom, hogy ez rágörcsölés lenne, mi nem is tervezünk egyelőre babát, de már egy éve hőmérőzöm, egyrészt mert megtanulom, másrészt látom, van-e ovulációm (egészséges vagyok-e, sok nálunk a PCOS-es nő :(), tudok számolni a menstruációval. Ha kicsit visszaolvasol a kérdések között, láthatod, hogy milyen a rágörcsölés... :( ///


Majd írd meg mi lett, kíváncsi vagyok :)

2016. nov. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Meg írom majd, bár egy két napja teszteltünk delután 25ös tesztel az negatív volt. Szerintem reggel csinálok még egyet ha az is negatív akkor nincs baba :/
2016. nov. 13. 07:36
 7/13 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet, negativ. :(
2016. nov. 14. 10:05
 8/13 anonim ***** válasza:
:( Ha még nem jött meg, akkor várj pár napot, és tesztelt újra. Ha sikerült, akkor még lehet korai egy kicsit.
2016. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg nem jott meg, nem is erzem hogy meg akarna jonni. X epil amibe ket teszt van az mennyire megbizhato? :/
2016. nov. 14. 10:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem kimutatta az x-epil és a facelle is szépen. Nem várt után 4 nappal teszteltem.
2016. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!