Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogantatás napját napra...

A fogantatás napját napra pontosan megtudják mondani nekem? NAGYON Fontos!

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat kérek,magánéleti okok nem vagyok rá büszke és csak abban hiszek tényleg a szerelmemtől fogant,de ott a lehetőség hogy nem és erre gondolni sem akarok...és sajnos késett és teszteltem... :(

18 éves vagyok most kéne továbbtanulnom is és a kétségekbe ugyérzem beleőrülök..


2016. nov. 13. 10:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Na, kezdődik.


Nem, nem tudják megmondani, pláne ha pár napos különbségekkel kefélsz. DNS teszt tudja megmondani, hogy ki kummantott fel, esetleg az, hogy melyikkel védekeztél vagy éppen nem.


Javaslom a sunyítást, és varrd életed szerelmének a nyakába a gyereket, hátha elhiszi.

2016. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak a DNS teszt a megmondoja. Nem kell esz nelkul es felelotlenul felre sexelni es akkor nem kell azon gondolkozni ki az apa. Nekem 5 gyerekem van de sosem kellett ezen torbom a fejem mert tudtam hogy a paromtol van mert nem lepek felre. Tudod ez egy ilyen egyszerű tortenet....
2016. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán azt meg tudja mondani a doki, hogy melyik héten fogant, de napra pontos egészen biztosan nem.

Mondjuk törvényszerű, hogy ha a pasid nem ejtett eddig teherbe, de félrelépés után sikerült, akkor a vendégművész lesz a boldog kispapa.

Szülés után tudod kideríteni. Vagy majd kiderül magától, véletlenül.

2016. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Max annyit hogy melyik aktusból fogant... De a pontos fogantatást nem lehet megmondani mert a sperma több napig is élet képes. Tehát most mondok egy példát.. Lehet hogy az Aktus X hónap 5.-én volt de csak X hónap 8.-án termékenyítette meg a hímívarsejt a petesejtet.. Szóval ezt napra pontosan Nem lehet meg mondani.. Amikor a doki a lehetséges fogantatást saccolja be azt úgy csinálja hogy az utolsó menzid első napjára rá számol 2 hetet azaz 14 napot és a kapott eredmény dátum lesz a feltételezett Fogantatás mert akkor volt a peteérés.. Pl nekem március elején volt meg utoljára.. Március közepére tette a fogantatás dátumát.. Holott méretek alapján 1 hónap eltérés van tehát Áprilisban fogant a babám mert csak májusban lett pozitív a teszt..
2016. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
tagadd el , es tedd ugy hogy a baba a parode !!! soha nem tudja meg ha titok marad !!
2016. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Kivéve ha valami örökletes betegség jön ki a babán.. És se nálad se a párodnál nincs ilyen betegség.. Na akkor van bukta mert akkor igen csak nagy eséllyel a másik pasitól van a gyerek..
2016. nov. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
isten orizzz ilyesnmi ,hogy beteg legyen !! egy valaszolo
2016. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
Ha a párod fehér, a másik meg nigga, akkor könnyű lesz majd kideríteni szülés után :)
2016. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

utolag visszaszamoltam es akkor ha pontosan ugy van ahogy van az orvosi papir szerinti fogantatas akkor biztos hogy a baratome mert vele a verzesem elso napjatol szamitott 15 napon volta egyutt.

akkor ennek hihetek ugye?

2016. nov. 13. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!