Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás idején emelni,...

Beágyazódás idején emelni, hajolni?

Figyelt kérdés

Okozhat problémát a

beágyazódáskor nehezet emelni, mélyet hajolni, hasprés és hasonló mozgások? Picit izgulok, először próbálkozunk, megpróbálom elkerülni a megterhelő mozdulatokat.



2016. okt. 27. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem okozhat gondot. Talán a futást, ugrálást mellőzném, de igazából ez is túlzott para, mert kettő sejt beágyazódását nem befolyásolja a fizikai aktivitás.
2016. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármit lehet: ha egy baba maradni akar, akkor akár a Himaláját is megmászhatod, akkor is meg fog maradni, ha meg nem akar, akkor semmilyen kíméletes életmód nem menti meg.
2016. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 hetes koromig futottam....
2016. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Megnyugtató
2016. okt. 27. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy gyárban dolgoztam,emeltem,hajoltam,pakoltam,cipeltem 20kg-at minimum. Nem tudtam még,hogy babát várok,most 16 hetes vagyok. Nyugodtan csinálj úgy mindent mint máskor,van aki a nagyobb gyerekét emelgeti egész terhesség alatt ☺
2016. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én.meg 33.hétig kocogtam,lassítottam a tempón.

Milyen beágyazódáskor?? Hát én ilyenekre aztán végképp nem figyletem. Kicsit már túl görcsös ez!

2016. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!:D Már nem izgulok annyira, hogy ennyi pozitiv dolgot írtatok! :D
2016. okt. 28. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!