Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek rovid ciklusai vannak...

Akinek rovid ciklusai vannak 2-3 naposak, konnyen osszejott a baba?

Figyelt kérdés
2016. nov. 13. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Fuss neki még egyszer :)!

A ciklusod hossza az azt jelenti,hogy a mensid első napjától a következő mensid 1 napjáig hány nap telik el :).A 2-3 nap maximum a vérzés hossza lehet :)

2016. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a menstruacios verzesre gondoltam 2-3 napot , bocs nem voltam vilagos
2016. nov. 13. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából a vérzés hossza nem befolyásolja a termékenységet.Azt kell tudni,hogy hány naposak a ciklusaid.Ha 35 napon túliak akkor nagy valószínűséggel nincs peteérésed,de ez sem 100%.Nekem pl 32 naposak a ciklusaim,de nincs peteérésem így nincs ovum se...szóval egyén függő.De kb úgy tudod belőni az ovudat,hogy a ciklusod utolsó napjából kivonsz 14 napot és akkor kb megkapod mikor van ovud.Pl: Nekem ugyenár 32 naposak a ciklusaim.32-14=18 tehát Nekem olyan 16-17-18 napon van ovum
2016. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem altalaban 28 naposak , fel petefeszkem van 10 eve , azota a mensim max.3 napig tart , egy par honapja 2 nap csupan , ami meg fontos , hogy elkezdtem nagy dozisu e-vitamint szedni , nem tudom , hogy ez vastagitja-e ugy meg a nyalkahartyat , hogy az nem valik le , most hetfon 11 mm-es volt , peteeresem van , lh teszt full pozi volt az utobbi ket honapban amikor teszteltem ...
2016. nov. 13. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezalatt a 2 nap alatt ha rendes sok mennyiségű a vérzésed akkor szerintem nincsen semmi gond :).

A 11 mm az nagyon szép :) főleg ovu után.

2016. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez a baj , hogy nem tul sok a 2 nap alatt
2016. nov. 13. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!