Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szex után nagyon sokat mozogta...

Szex után nagyon sokat mozogtam, igy nem adtam esélyt a fogantatásra igaz?

Figyelt kérdés
barátom bennem ment el ciklusom 12 napján(előző ciklusom 26 napos volt,az az előtti pedig 29)de elég sok elintéznivalóm volt utána is nem csak feküdtem és biztos nem tudtak bennem feljutni hogy ne legyen baj mert igy sok ki is jött..
2016. nov. 13. 18:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Amilyen hülye vagy tutira hatosikreid lesznek!
2016. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Ha rajtam múlna, akkor csak 18 év felett lehetne szexelni. Akkoris iq-hoz kötném. Az ilyeneket elköttetném.
2016. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Amikor az első fiam fogant konkrétan hegyet másztam az együttlétünk után, egy túrán voltunk.
2016. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

12es, abszolut nem magaval a szexszel van a baj szerintem. Nyugodtan lehet szexelni, de ESSZEL. A baj ezzel a rengeteg suletlenseggel van, amik terjednek:


-"szex utan sokat mozogtam, ugye nem vagyok terhes?"

-"a baratom belemelvezett, de utana kimostam magam a zuhany alatt, ugye nem leszek terhes?"

-"nem vedekeztunk, de a baratom azt mondta, ha levego eri a spermakat attol meghalnak, szoval szettettem a labam, nem lesz baj, igaz?"

-"menstruacio alatt vedekezes nelkul szexeltunk, ugye nem kell felnem a teherbeesestol?"

-"belemelvezett a pasim, de ereztem, hogy mind kifolyt, igy kizart a terhesseg, igazam van?"


Eeees meg sorolhatnam.. Akinek annyi esze sincs, hogy ezeknek ne dőljön be, az megerdemli a sorsat.

2016. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%

Lehet a fiatalokat szidni, de ha egyszer a szüleik nem mondják el nekik mi a szex és hogy kell ésszel csinálni, akkor ebből ez lesz.

A kérdésre a válasz: lehet terhes.

2016. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%

14:

Kimaradt a "nem rakta be teljesen" és a "megszakítással/naptár módszerrel védekezünk".

Egyébként ja.

2016. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha a fekvésen múlna, akkor nekem nem fogant volna meg a gyerekem, a barátnőm pedig nem próbálkozna már 2 éve, hogy sikerüljön...
2016. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel nem arra akartam utalni hogy milyen gyereke lesz, ő persze hogy nem tehetbsemmiről. Csuoán arra gondoltam hogy neki nem biztos hogy adnék ez alapján gyereket.
2016. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!