Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelenthet? Terhes lehetek?

Ez mit jelenthet? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, fél éve együtt vagyunk a barátommal, és okt. 28.-án feküdtünk le először, akkor vesztettem el a szüzességem. Sajnos kiszakadt a gumi, de a barátom nem élvezett belém, de ez nem biztos támpont, ettől még rácseppenhetett vagy az előváladék okozhat problémát, mert csak az aktus végén vettük észre hogy kiszakadt. Rá 12 órára vettem be esemény utánit, 2adagban(12 óra eltéréssel) és be is lázasodtam tőle. Másnap pici barna folyásom volt, ma (okt. 30) pedig este jött egy kis eleven vér. Ez jót jelent? Segítsetek kérlek! Nagyon ideges vagyok.

2016. okt. 30. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes. De majd 12 nap múlva csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj!
2016. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez a pecsételő vérzés reggel is megjelent, ez jót jelenthet? Esetleg azoknál jelentkezett akik hasznàltak ilyen tablettát?
2016. okt. 31. 04:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A pecsét elő vérzés a nagymennyiségű hormon miatt van, ami a szervezetedbe került a sürgősségivel. Ne aggódj!
2016. okt. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor úgy néz ki hogy hatni fog a tabletta? És nem lesz baj? A pecsételő vérzés/barna folyás lehet beágyazódás jele, ilyen hamar? Vagy azt jelzi hogy nem vagyok terhes?
2016. okt. 31. 16:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet ilyen hamar, nyugi. A gyógyszer hatott, felborultak a hormonjaid.
2016. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. A gyógyszer miatt pecsèteltèl./ 3 gyerekes anyuka/
2016. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És akkor már nemis leszek, ugye? Vagyis ebből a bajból nem lesz baba?
2016. nov. 1. 04:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lettel herhes. Regen en is használtam ilyen esemenyutanit es nem történt semmi csak annyi , hogy megzavarodtak a hormonok es pecseteltem meg megjott össze vissza.
2016. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nos, a harci helyzet a következő: ma(nov.3) egész nap fájt a hasam és a derekam, az utóbbi napokban folyamatosan éhes voltam, ezek teljesen a menstruacio elott jelentkező tuneteim szoktak lenni. Ma barnás, véres valami jött egész nap, estére erősödött. Ez mit jelenthet? Jó jel?
2016. nov. 3. 17:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. nem vagy terhes ! legközelebb legyetek óvatosabbak .
2016. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!