Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális válaszokat szeretnék!...

Normális válaszokat szeretnék! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom..aki ilyet nem tud, nincs felkészülve az ne éljen nemi életet..tudom, mégis normális válaszokat kérnék

Szóval 2 napja a barátom megujjazott, előtte kicsit verte magának de nem ment el akkor(később gumiba). Szóval elvileg a kezén nem lehetett semmi. Elvileg gondolom nem lehetek terhes. De mégis nagyon izgulok, és érzek tüneteket pl fáradtság hasfájás puffadás..nagyon meg vagyok ijedve hogy mit kell ilyenkor tenno, elmondani senkinek nem merem, nagyon izgulok másra sem tudok gondolni

Tudom hogy felelőtlen meg tudatlan vagyok de kérlek ne oltsatok most porig, hanem normálisan válaszoljatok

17l



2016. nov. 14. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ettől nem leszel terhes, terhesség akkor lehet, és akkor is csak 20 % az esélye egy alkalomból,ha védekezés nélkül rendesen együtt vagytok.
2016. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, plussz még ha beléd élvezett volna is marha messzire lennél attól hogy tüneteid legyenek! 2 nap után még terhes sem lennél. De olvass csak tovább
2016. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

2 nap után a tüneteket még nem is érezhetnéd, ezt csak beképzeled.

És így egyébként is elég kevés lenne az esélye, hogy teherbe ess.

2016. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá.
2016. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!