Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 9. -én vettem be az...

Október 9. -én vettem be az utolsó szem fogamzásgátlót, teljesen végig szedett levél. Mikor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
12.-én meg ia jött,ahogy szokott,viszont új levél gyógyszerbe már nem fogtam,mert tesót szeretnénk a 20hónapos fiunknak.A mensi utáni héten elkezdtem iszonyatosan görcsölni,főleg a petefészkek.Ennek már egy.hete,és még mindig fájok.A gyógyszer "hiánya " vagy már teherbe is estem??Nem tudom mire vélni
2016. okt. 27. 10:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy honapok mulva.

Hogy most terhes lennel, ketlem.

2016. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én is meglepődnék.A dokim 9.-én tud fogadni...
2016. okt. 27. 10:52
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Van aki már az első gyógyszermentes nap után teherbe esik. Ilyenkor szerintem jobb kicsit várni, míg a gyógyszer kiürül a szervezetből.
2016. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem peteérésed van, azért fáj. Teherbe még nem estél, az ember ovuláció után 10-12 nappal esik teherbe, amikor beágyazódik az embrió. Ha szerencséd van, és a szervezeted úgy reagál a gyógyszer elhagyására, hogy a petefészek veszettül dolgozni kezd, akkor akár ebben a ciklusban is teherbe eshetsz, persze.
2016. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én is peteérésre gyanakszom..akkor akció
2016. okt. 27. 11:06
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
En ajanlom h homerozz vagy ovutesztelj, lehet h valtozott az ovud idopontja is. Vagy mèg elso honapban kimarad. Stb.:)
2016. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek
2016. okt. 27. 11:20
 8/22 anonim válasza:
100%

Én kérdezhetek itt férfiként?

Lehet gyógyszere válogatja, de nekem a barátnőm azt mondta, hogy utána 3 hónapig másképp kell védekeznünk, ezt ajánlotta az orvos, hogy kiürülhessen a szervezetéből a gyógyszer teljesen. Mivel rögtön utána nem ajánlaton teherbe esni, ez most akkor baromság, vagy attól függ melyik gyógyszert szedi?

2016. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Állítólag a mostani fog.gátlóknál mánem kell várni,nekem ezt mondta a doki,mivel nagyon gyorsan kiürül.Ha gyógszerszedés alatt esik vki teherbe,a babának sem lesz baja
2016. okt. 27. 11:54
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

8-as, baromság. A kiürülés az kb. 30 éve volt szempont, az akkori gyógyszereknél egy szem tartalmazott annyi hormont, mint ma egy levél. A mai gyógyszerek kiürülése nem több 24 óránál. A három hónapot amiatt szokták javasolni, hogy helyreálljon kicsit a ciklus.


Akinek viszont eleve döcögősebb a peteérése (mint pl. én), jobb ha próbálkozik egyből, mert reagálHAT a petefészek a gyógyszermegvonásra fokozottabb működéssel. Nekem személy szerint az orvosom azt javasolta, hogy ha babát szeretnék, akkor egyből próbálkozzunk, mert a szedés elhagyása után néhány hónapig picit nagyobb az esély. Így már gyógyszerszedéssel párhuzamosan elkezdtem tölteni a vitaminraktáraimat (folsav, D).

2016. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!