Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye így nem lehetek terhes?

Ugye így nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Legutóbb 2 hetet késett a menstruációm, aztán amikor végre megjött, akkor rendesen, 5 napig, és erős vérzéssel volt meg (konkrétan az első két nap olyan erős volt, hogy óránként kellett cserélnem a tampon+betét kombót), emellett pedig csináltam 4 terhességi tesztet, mind a 4 negatív lett. Ugye így nincs semmi esélye a terhességnek?

Bocsánat a kérdésért, rendesen védekezem, eddig óvszerrel, most kezdtem el tablettát szedni, de rettenetesen túlparázom ezt a témát, mert nem szeretnék még gyereket.


2016. okt. 31. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:

így nem

de gyogyszer mellett mindig meg kell jonnie a szunetben

2016. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátlót a legutóbbi mensesemnél kezdtem el szedni, tehát most vagyok az első levélnél, ez a késés még előtte volt.
2016. okt. 31. 10:22
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván nem vagy terhes, de ha valakit ennyire frusztrál a teherbeesés lehetősége, nem lesz felszabadult a szexben, lehet szakember kellene.
2016. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem
2016. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egvilagon SEMMI nem indokolja, hogy ezt hidd.

Nem vagy terhes.

2016. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ezért nem kell gyerekeknek szexelni.
2016. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem 20 évesen nem vagyok gyerek, csak tudod, vannak, akiknek baromira nem férne be az életükbe egy terhesség, én is ilyen vagyok. És szerintem inkább legyek extra óvatos, minthogy véletlenül besikerüljön egy terhesség, és mehessek abortuszra.

Akik normálisan válaszoltak, azoknak köszönöm.

2016. okt. 31. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
5 napig rendesen megvolt és 4 teszt is negatív lett, nekem akkor is gyerekesnek tűnik, hogy ezek után így aggódsz.
2016. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!