Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bocsi a kerdesert, de mas...

Bocsi a kerdesert, de mas kismami is puffadassal, pukizassal kuzd, vagy csak en vagyok igy ezzel?

Figyelt kérdés
33hetes vagyok,allandoan fel vagyok puffadva es nagyon budoset pukizom. A puffadas eddig is jelen volt mar egy ideje,de ez a nagyon budos puki,kb masfel-2hete van jelen.Nem etkezem maskepp mint eddig,nem eszem szeles kajakat,megis ezzel kuszkodok 😐 Elnezest,hogy igy leirtam,de erdekelne,hogy mas is van igy? Esetleg jelezhet ez valamit?

2016. nov. 14. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még "csak"19 hetes vagyok,de kész pukipárna 😅
2016. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom, most vagyok 35 hetes, mostanában javult a helyzet, de eddig botrányos volt. :)) Állítólag attól van, hogy rosszabb a vérkeringés a belekben is, szorulásod nincs véletlenül? Az sem segít a pukizáson. :)
2016. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szorulasom nincs. Sot vannak olyan napok,hogy 2-3x megyek wc-re (egy nap)
2016. nov. 14. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam/vagyok de bevallom ez az, amit nekem a szülés nem oldott meg. 1 évvel szülés után gasztroenterológiára fordultam, nem vagyok allergiás, nincs epekövem, egyelőre ennyi derült ki. Puffadok, szélgörcseim vannak időnként hányok is. Terhesség alatt kezdődött ez az egész.
2016. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*nekem viszont szorulással együtt jött.
2016. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a terhességem elején volt így.

Most meg azon csodálkozom hogy még a babfőzeléktől se pukizom.


32+1 hkm

2016. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dejo neked utolso... en meg ugy erzem magam,mintha egesz nap babot,kaposztat es minden letezo szeles kajat magambatomnek...
2016. nov. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!